Підвісні конструкції унітазів з’явилися в 1980-их роках, і відразу ж завоювали популярність. Завдяки таким варіантам простіше використовувати площу з максимальною користю. Привабливий зовнішній вигляд теж цінується покупцями.

Назву інсталяцій отримали спеціальні каркасні системи. На них, власне, кріпляться самі унітази. Те саме відноситься до допоміжним механізмів і деталей.

Конструкція має свої особливості, які можна описати так:

1. З пластика виготовляються зливні бачки, що доповнюють такі інсталяції. Застосування кераміки неприпустимо. Адже полімери завжди легші, якщо порівняти їх з класичними виробами. Купить инсталляцию с унитазом Харьков можна, перейшовши за посиланням.

2. Кнопку зливу для бачка завжди розташовують на передній панелі. У традиційних моделях вона знаходиться нагорі ємності.

3. Конструкція складається з двох секторів. Один з них забезпечує повноцінний злив. У другому зливається тільки половина від усього обсягу, а то і менше.

4. У приміщення після установки інсталяції виходять тільки кнопка зливу і сам унітаз.

5. Модель можна встановити до стіни і підлоги, або тільки на стіні.

6. У комплекті з підвісними системами продають унітази різних типів, в тому числі – з вельми сучасними формами. Вода зручно розподіляється під час зливу.

7. Розміри ніш і коробів повинні збігатися з габаритами самої сантехніки, про це рекомендують піклуватися заздалегідь. Краще з самого початку провести необхідні заміри.

В цілому комплекті присутні такі деталі.

· Сама інсталяція.

Конструкція, звичайно виконана зі сталі максимальної міцності. На поверхню зазвичай наносять спеціальне покриття, яке захищає від корозії.

Обов’язковий етап – монтаж на конструкції бачка для унітазу. Зазвичай його виготовляють з пластмаси, це дозволяє уникнути корозії навіть при взаємодії з великими кількостями води.

Аварійний злив – функція, яка забезпечує безпечну експлуатацію в будь-яких умовах. Виробники намагаються дотримуватися і європейські стандарти безпеки. Згідно з ними, допустимий рівень шуму таких установок – 17 Дб.

· Унітази.

Зазвичай купуються універсальні моделі, які підходять для експлуатації при різних умовах. Оздоблення, дизайн і колір моделей вибираються по перевагах клієнтів.

· Кнопки змиву.

Невеликий, але важливий елемент будь-якої системи. Ця деталь може виконуватися в різних модифікаціях.

Панелі відрізняються один від одного по дизайнерським рішенням.

Переваги та недоліки інсталяцій

Позитивні сторони:

· Надійність. Конструкція спочатку розрахована на довгу експлуатацію, від 10 років і більше. Але в реальності термін служби може бути довшим.

· Низький рівень шуму. У конструкції є додатковий шар, який поглинає звуки.

· Економічність. Адже багато моделей забезпечуються кнопками, що організують тільки половинний змив води. Завдяки цьому витрата рідини скорочується.

· Гігієнічність. Ніжка у виробів відсутня. А саме в цьому місці накопичуються бактерії у великій кількості.

· Привабливий зовнішній вигляд завдяки можливості заховати за стіною майже всі деталі.

· Приміщення візуально розширюються.

· Оптимальне використання наявного простору.

Деякі фактори вважаються і недоліками для пристроїв:

1. Система інсталяцій передбачає спільну експлуатацію з підвісними моделями унітазів. Вони дорожче в порівнянні зі стандартними видами сантехніки.

2. Використання фальшстіни може стати перешкодою для отримання доступу до комунікацій. Це особливо важливо у випадку з підключенням до централізованої системи водопостачання будинку.

3. Конструкція вимагає ретельного, уважного підходу при виконанні монтажних робіт.