З настанням довгоочікуваного тепла виникає необхідність в захисті житла від проникнення всіляких комах. Оцінити всю красу гарної погоди і не засмучуватися від присутності в кімнаті літаючих комах допоможуть протимоскітні сітки на вікна. Їх незамінні функції як не можна краще здатні захистити людину від надокучливого дзижчання і неприємних укусів тих непрошених гостей, які без запрошення влітають і вповзають в житло. Отже, які ж є переваги москітних сіток?

Переваги москітних сіток:

 • Практичність. Така сітка являє собою конструкцію, яка прикріплюється на віконну раму, внаслідок чого утворюється єдиний комплект. Це одноразове вкладення грошових коштів, яке прослужить багато років.
 • Безпека. Москітні сітки, які можна замовити тут https://sevenmart.com.ua/g15614982-moskitnye-setki абсолютно нешкідливі. Навіть при нагріванні вікна сонячними променями не відбувається виділення шкідливих речовин. Це обумовлено тим, що у виробництві даної продукції використовувалися виключно безпечні та екологічно чисті матеріали. Ці захисні сітки можуть бути виготовлені будь-яких розмірів з урахуванням конструкції вікна.
 • Надійний захист. Вікна з москітні сітки можна цілодобово тримати відкритими, так як вони гарантують стовідсотковий захист від комах. Крім цього, москітні сітки затримують проходження в приміщення пилу, тополиного пуху і алергенів.
 • Простота догляду. За сітками дуже легко і просто доглядати. Для цього достатньо лише протирати їх регулярно мильною губкою або споліскувати водою.
 • Міцність. Москітні сітки не схильні до впливу погодних умов. Пориви вітру та сильний дощ абсолютно їм не страшні, вплив сонячних променів не сприяє їх вицвітання. Сітчасте полотно дуже міцне і не рветься, а алюмінієвий профіль володіє антикорозійною стійкістю.

Ринок віконних конструкцій пропонує кілька видів москітних сіток. До них належать такі:

 • Рамкові. Це найпопулярніший тип сіток, що відрізняється простотою установки і експлуатації. Дані моделі чудово вписуються в віконну систему і надійно захищають приміщення від комах, пилу і пилку рослин. Рамкові сітки ідеально підходять для установки в офісі, в квартирі і в інших об’єктах. До того ж їх невисока вартість дозволяє покупцеві економити бюджет.
 • Розсувні. Принцип роботи даної сітки нагадує шафу-купе. Рама, на яку кріпиться сітка, виконана з міцного алюмінію. За широким повзункам легко і безшумно здійснюється переміщення захисної стулки. Така система часто застосовується на балконах.
 • Москітні сітки для дверей. Захисні сітки, що встановлюються на двері, допомагають більш надійно захистити приміщення від комах, пилу і інших шкідливих мікрочастинок.
 • Сітка-плісе. Новинка на ринку москітних сіток, сітка-плісе, зручна у використанні тим, що розкладається в разі потреби і складається – коли не потрібна.
 • Автоматизована. Ця конструкція автоматична і приводиться в дію за допомогою пульта дистанційного керування.
 • Магнітна. Така сітка складається з двох полотен, з’єднаних один з одним намагніченими смужками.
 • Рулонна. У такій системі захисне полотно накручується на спеціальний вал і далі прибирається в касету.

Беручи до уваги всі переваги, якими володіють москітні сітки, їх установка стає дуже вигідною і вкрай необхідною. А різноманітність модифікацій захисних сіток дозволяє підібрати саме те, що підходить до певного типу вікна.