Існує думка, що алюмінієві вікна непридатні для установки в житлових будинках, через те, що вони холодні і погано справляються з терморегуляцією. Але сучасні технології виробництва пішли далеко вперед, тому подібні проблеми залишилися в минулому. Зараз алюмінієві вікна можуть похвалитися не тільки прекрасним дизайном, а й високими показниками теплозбереження, здатними здивувати навіть самих затятих скептиків.

Чому зараз вигідно встановлювати алюмінієві вікна?

Сучасні будинки будуються за іншим технологіям, ніж використовувалися раніше, повинні відповідати кращим поняттям енергозбереження. Сьогодні встановлювати алюминиевые окна вигідно з кількох причин:

1. Високі показники тепло і звукоізоляції.
2. Можливість виготовити в будь-якій формі і розмірі.
3. Легкість конструкції в порівнянні з вікнами і блоками з металопластику.
4. Різні способи відкривання вікна.
5. Надійний захист від злому завдяки природним характеристикам матеріалу.

Завдяки легкій вазі алюмінієві конструкції часто використовують для скління приміщень з великими отворами – терас, зимових садів. За рахунок міцності алюмінієвий профіль вузький, але при цьому не вимагає додаткового армування, тобто, конструкція не обтяжується.

Декорування алюмінієвих вікон

Природні властивості алюмінію дозволяють вікнам з цього матеріалу довгий час після установки зберігати естетику. Але при бажанні вікно підлягає декорування із застосуванням таких методик:

1. Анодування. В основному, профіль забарвлюється в темні відтінки коричневого кольору. Шар оксидів повністю виключає контакт металу з навколишнім середовищем, що позитивно позначається на термінах служби профілю.
2. Порошкове фарбування. При такій технології алюміній сохне при високих температурах. Це сприяє отриманню конструкцією високих міцних показників.
3. Ламінування декоративними наклейками. Найбільш бюджетна техніка декорування, яку люблять за рахунок можливості додати вікну будь-який колір і фактуру.

Алюмінієві вікна і алюминиевые конструкции – прекрасне рішення для приміщень будь-якого типу і призначення. Конструкції такого типу з упевненістю прослужить кілька десятків років, зберігаючи первозданні характеристики і естетику. При цьому алюмінієве вікно не пред’являє ніяких вимог в догляді, крім миття профілю і скла, не потребує реставрації, тому незамінні в висотках.