Заміна старих вікон в будинку на нові, металопластикові – це завжди чудова ідея. Сучасні конструкції підвищують тепло- і звукоізоляцію, допомагають заощадити на опаленні, захищені від злому та не завдають клопоту з доглядом. Такі вікна не потрібно фарбувати: покриття стійке до ультрафіолетових променів, погодних факторів. Окрім того, вікна можуть бути не лише білими, а й кольоровими: такий ефект досягають за допомогою ламінації.

Ціна пластикових вікон

Єдиний момент, який бентежить багатьох покупців – це вартість пластикових вікон. Тому сьогодні ми розглянемо найважливіші аспекти цього питання: розкажемо вам, як придбати найкращу конструкцію максимально вигідно.

Отже, якщо ви бажаєте безпечно зекономити, рекомендуємо звертатися напряму до виробників пластикових вікон. Власне виробництво в Києві мають спеціалісти з «Лінії Вікон». У них на сайті ви можете ознайомитися з асортиментом, ціновою політикою та особливостями надання послуг. Вартість вас приємно здивує, детально все порахувати ви зможете за допомогю зручного калькулятору вікон.

Як заощадити ще більше?

Якщо бажаєте зберегти ще більше сімейного бюджету – це теж можливо. Ось декілька неочевидних способів:

  • Обирайте вікна стандартного розміру/форми. Дорожче коштують круглі, арочні, трикутні конструкції;

  • Надайте перевагу білому кольору. Металопластикові вікна з ламінуванням виглядають дуже красиво, але завжди коштують трохи дорожче класичних (через додаткових витрат під час виробництва);

  • Базова комплектація – дешево та надійно. Також якщо в кімнаті є декілька вікон, що відкриваються можна зробити лише одне: «глухі» варіанти коштують набагато дешевше.

На чому ж, у свою чергу, не варто економити? Звичайно ж, на характеристиках віконної конструкції. Вибирайте вінка з достатньою товщиною профілю. Цей параметр повинен бути не менше 40 міліметрів, а в ідеалі – 60-70. Також величезний «плюс» для теплоізоляції – це багатокамерний склопакет. Оптимальна кількість віконних камер для житлових приміщень – дві або три. Додатковою перевагою стане наявність енергонапилення, яке наноситься на внутрішню частину склопакета.

Куди підійдуть однокамерні вікна? Вікна з однокамерним склопакетом – базове рішення. Їх можна встановити, наприклад, на кухні. Також такі вироби стануть відмінним варіантом для дачі, яка експлуатується виключно влітку. В інших випадках все ж краще купувати дво- і трикамерні вікна, нехай і заплативши трішки більше. Таке вкладення коштів буде цілком виправданою результатом. Вдалого вибору!