В якому приміщенні приємніше знаходитися – в теплому чи холодному? Напевно, відповідь для більшості очевидна – низька температура не сприяє активності та енергійності.

Для того щоб усередині було тепло, навіть тоді, коли зовні стоять скрипучі морози, мало забезпечити ефективне опалення.

Якщо будинок не був повинні чином теплоізольовані, то він втрачатиме більшу частину що надходить тепла. Тепловтрати йдуть і через неутеплені стіни, і через тонку дах, і через погано складений підлогу.

Але навіть тоді, коли конструкція начебто ідеальна з точки зору теплоізоляції, тепло все одно може йти на вулицю. Найчастіше причина цього криється в вікнах.

У період дерев’яних рам утеплення вікон було практично ритуальним дійством – варився клейстер, різалися ганчірки, скручувалися в джгути газети… По-іншому було ніяк, особливо в суворих умовах.

Сьогодні більшість забудовників, так і просто власників квартир вибирають пластикові вікна, які позбавлені багатьох недоліків дерев’яних попередників.

Щоб пластикове вікно не промерзало, його виготовляють з багатокамерного профілю, вставляють в нього багатокамерні ж склопакети – газ, що міститься в камерах, погано проводить тепло.

Але для максимальної теплоізоляції необхідна ще і правильна фурнітура для вікон ПВХ – запори, провітрювачі, утеплювачі і т. д.

Тільки при наявності якісної фурнітури, яка довгий час буде якісно виконувати свої функції, вікно буде вірою і правдою служити власнику і вносити свою лепту в збереження тепла.

Особлива роль в цьому належить такому типу фурнітури, як ущільнювачі для вікон – це елемент, що забезпечує щільне прилягання стулки вікна до рами.

Як правило, ущільнювачі виготовляються з гуми або близьких за властивостями матеріалів. Гума добре зберігає форму і не піддається деформації, тому між стулкою і рамою вікна не виникає присвятив.

Але, як і будь-який інший матеріал, гума також схильна до дії часу – через якийсь, нехай і досить довгий, час ущільнювачі зношуються і втрачають свої звуко-, пило-та теплоізоляційні властивості. Постає необхідність їх заміни.

Придбати якісні ущільнювачі для ПВХ-вікон можна в компаніях, що займаються виготовленням самих вікон. Тут пропонуються саме ті ущільнювачі, які підходять для таких вікон, а це дуже важливо, щоб вони підходили один одному.

Купувати для ущільнення просту поролонову стрічку не слід – вона не підходить для конструкції пластикових вікон, тому що не створює належної герметичності і опору стулці.

Не варто йти за ущільнювачами і в сумнівні компанії – невідомо, з якої гуми виготовлена ​​їх продукція. А виявитися шлюб може тільки взимку, коли стане очевидна витік тепла.