Чому сьогодні багато хто замислюється про утеплення фасадів?

В останні роки будівництво будинків зазнало змін в кращу сторону, завдяки впровадженню більш довговічних матеріалів і появи менш енерговитратних технологій.

При цьому необхідність витрачати гроші на обігрів приміщень, боротися з вогкістю, цвіллю і запотівання вікон, нікуди не поділася.

Одним з можливих рішень цих проблем є утеплення фасадів, про який можна детально дізнатися, звернувшись на офіційний сайт компанії Ворм Хаус, де можна замовити подібний вид ремонту.

Для того, щоб забезпечити мешканцям утеплення фасадів Україна має в своєму розпорядженні першокласними фахівцями в даній області. Професіонали https://warm-house.kiev.ua виконають ремонт з використанням зносостійких матеріалів, серед яких варто виділити пінопласт – міцний і недорогий матеріал у порівнянні з іншими.

Чим вигідне використання пінопласту в утепленні фасадів?

Пінополіуретанова ізоляція стін будинку – це найбільш ефективний спосіб досягнення високого ступеня енергоефективності, необхідної для економії і підвищення рівня комфорту як в квартирах і будинках, так і в виробничих приміщеннях.

  1. він ефективно ізолює стіну від можливості проникнення в неї вологи;
  2. дуже мало важить;
  3. є легким в роботі і установці;
  4. володіє мінімальною теплопровідністю.

Як відбувається утеплення фасаду?

Жителі будинків неспроста вибирають утеплення фасадів: Україна відрізняється холодними зимами, і кімнати відволожуються. Процес утеплення фасаду полягає:

  • в нанесенні пінопласту на стіну;
  • армуванні його спеціальною сіткою для закріплення клею;
  • покриттям стіни спеціальною фасадною фарбою.

Процес утеплення фасаду є непомітним для мешканців будинку, які зможуть продовжувати займатися своїми справами, не страждаючи від шуму, як це трапляється при інших видах ремонту.

Які стіни можна утеплювати за допомогою такої технології?

Стіни можуть бути трьох видів: несучі стіни, підпірні стіни і перегородки. Несуча стіна – це та стіна, яка виконує функцію структурної опори на додаток до власної навантаженні. Залізобетон і бетонні блоки – найпоширеніші матеріали, з яких вони будуються.

Підпірна стіна – це та стіна, яка витримує горизонтальні навантаження грунту і, отже, також виконує важливу структурну функцію. В основному вони також побудовані із залізобетону, але часто їх зводять з цегли. Що стосується перегородок, то вони поділяють кімнати і виконують роль зонування, тепло- і звукоізоляції. Їх зазвичай роблять з цегли, пінобетонних бетонних блоків або гіпсокартону.

Навіщо потрібна теплоізоляція стін?

Теплоізоляція захисної конструкції будівлі є основою його хороших енергетичних характеристик і зводить втрати тепла до мінімуму. Крім підлоги, покрівлі та фасадів, слід приділити увагу і внутрішнім перегородок. Причина в тому, що через ці елементи конструкцій будівлі часто виникають втрати енергії, утворюється волога, вогкість і цвіль. Поліуретанова ізоляція стін будинку просто і надовго вирішує ці проблеми, а також ефективно усуває теплові та акустичні мости.