На даний момент асортимент вікон дуже широкий. Люди задають собі питання про те, які вікна краще поставити у своєму будинку або котеджі, віддати перевагу дереву, чи все-таки пластику?

Купивши готові проекти котеджів і звівши спорудження виникає питання установки пластикових вікон. Насправді відповідь на це питання дати складно, так як різні матеріали використовуються для різних цілей, тому в кожному конкретному випадку вибір вікна повинен відповідати потребам власника. На сьогоднішній день досить важливими моментами є економічність, практичність, а також естетика або архітектурна значимість. Якщо вас цікавить, где заказать окна в Крыму , то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Під економічністю слід розуміти: найкращі співвідношення за ціною і якістю, невеликі витрати, пов’язані з експлуатацією вироби, і звичайно ж економія енергії у вигляді теплозбереження.

Практичність або функціональність полягають в тепло- і шумоізоляції, светопропускной здатності, простоті у використанні і догляді.

Архітектурна значимість має на увазі приємний естетичний зовнішній вигляд, різноманітність кольорів і варіантів зовнішньої обробки.

Вибираючи пластикові вікна, слід звернути увагу на те, що значна частина цих переваг їм властива. Тому, здійснюючи свій вибір, потрібно звернути увагу на те, що у пластикових вікон:

  • Співвідношення ціни та якості найбільш оптимальне.
    маркер
  • Особливого догляду за зовнішньою поверхнею профілів і склопакетів не потрібно.
  • Якісні ПВХ профілі відмінно зберігають тепло, ні в якому разі не поступаються, а за деякими критеріями навіть перевершують рами з дерева.
  • Само по собі речовину пластикових вікон ПВХ погано горить, а температура займання його висока, тим більше що при горінні він виділяє дуже мало тепла, крім того є самозатухаючим, все це безсумнівно робить пластикові вікна більш надійними в питаннях безпеки.

Дерево ж навпаки має ряд істотних недоліків. Серед яких можна виділити:

  • Недовговічність вихідної якості, так як дерево вимагає фарбування, піддається впливу атмосферних впливів, схильне до просідання та розслабленню кріплень. І як наслідок всього цього – частий ремонт і великі витрати на експлуатацію та підтримку гідного зовнішнього вигляду.
  • Іншим моментом є горючість з великим освітою теплоти, що природно несе небезпеку великих пожеж.
  • Ще один нюанс – це велика ціна, бо деревина є природним матеріалом, що вимагає трудомісткою обробки.