Пластикове вікно – прикраса інтер’єру, воно дійсно покращує вигляд кімнати. Крім того, такі конструкції створюють комфортний мікроклімат, захищають від звуків ззовні. Склопакети відрізняються довговічністю. Звичайно, ніхто не застрахований від поломок вікна. Найчастіше дефекти виявляються раптово. Що робити в цьому випадку? Шукати професіоналів, які усунуть проблему.

Якщо ви плануєте ремонт вікон в Києві, то переходьте за даним посиланням. Компанія Vizer вже не перший рік діє в столиці. Вона пропонує ремонт вікон в Києві без передоплати і точно в обумовлені терміни. На послуги надається гарантія.

Послуги Vizer стануть в нагоді не тільки при поломці вікон. Компанія готова взятися за встановлення конструкцій. Пам’ятайте, що монтажні роботи треба довіряти тільки перевіреним фахівцям. Грамотна установка гарантує тривалу експлуатацію.

Виникли додаткові питання? Їх можна задати менеджерам компанії – їх контакти є на порталі.

Чому ламаються вікна?

Зазвичай винен у поломці сам користувач. Неакуратне поводження призводить до серйозних несправностей.

Іноді проблеми пов’язані із заводськими шлюбами. Порушення технології виробництва призводить до розгерметизації вікон, появи щілин між штапиками.

Дешева фурнітура теж доставляє проблеми користувачам. Вона погано діє, швидко виходить з ладу.

Перекіс і деформація отвору виникає через порушення симетрії стулок. Привести до такої проблеми можуть сильні коливання температури.

Коли потрібен ремонт вікон?

Найбільш поширена проблема – заклинює фурнітура. Краще не чекати остаточної поломки, а відразу змінити її на нову і більш якісну. Майстри Vizer поміняють ручки, замкові механізми, петлі.

Ремонт потрібен при погіршенні якості ущільнювача. Якщо він тріскається або втрачає еластичність – не тягніть і відразу шукайте фахівців, які замінять елементи.

Помітили пошкодження на поверхні рами? Краще проконсультуватися з фахівцями. Можливо, дефект серйозніше, ніж здається і буде потрібно ремонтувати вікно.

Поворотно-відкидний механізм також з часом виходить з ладу. Його заміну краще довірити професіоналам.

Фахівців звуть не тільки при поломки. Допомога їх може знадобитися тим, хто хоче вдосконалити вікно. Наприклад, можна провести утеплення, встановити клапани для провітрювання.