Наливні підлоги знайшли своє широке застосування на багатьох комерційних об’єктах, таких як спортивні зали, медичні установи, школи та виробничі приміщення. Прекрасні показники експлуатації та швидка заливка є основними перевагами даного виду підлогового покриття.

Чому покупці віддають перевагу наливні підлоги іншим покриттям? В першу чергу варто сказати про зносостійкість і вібростійкості отверділого матеріалу – ці властивості особливо актуальні на виробництвах з великогабаритної технікою, на складах і в інших приміщеннях, де присутні зсувні навантаження. Монолітна підлога не тільки багатофункціональний, але і естетично привабливий – декорувати покриття можливо за допомогою глітера, до того ж палітра відтінків не обмежується базовими лаконічними.

Привабливість наливних підлог полягає в тому, що при заливці немає потреби розбиратися зі стиками, і підсумковий результат вразить вас своєю бездоганністю – до додаткових, але важливим функціям інноваційного матеріалу варто віднести його стійкість до перепадів екстремальних температур і хімічних парам, речовин.

Вибираючи наливна підлога у виробника на сайті, ви можете проконсультуватися і придбати самий що відповідає умовам варіант. Так, наприклад, поліуретанові підлоги ідеальні для будівель, що реалізують харчову продукцію – екологічно чистий матеріал в застиглому вигляді легко піддається очищенню і не реагує на вологість в приміщенні.

Для освітніх установ професіонали рекомендують використовувати епоксидні підлоги, вони ж заливаються в умовах паркувальної території – основною характеристикою даної модифікації є прекрасне зчеплення матеріалу з ісходником. Метилметакрилаті наливні підлоги характеризуються самим оперативним результатом установки – розчин швидко схоплюється і твердне, не має аналогів по удароміцності серед інших підлогових покриттів і настилів. На сайті виробника ви зможете оцінити фотографії готових робіт, почерпнути цікаву ідею і замовити професійну заливку підлоги за потрібною адресою.