Площі складських приміщень не завжди вистачає на зберігання будь-яких товарів. Також часто можна зустріти погано організований простір, в результаті чого при чималій площі він нераціонально використовується і здається, що місця мало.

Для того, що все правильно і грамотно організувати, на допомогу приходять збірні конструкції. Вони являють собою металеві стелажі, що дозволяють в значній мірі заощадити простір, упорядкувати підлягають складування предмети.

Можна вибрати і замовити металеві стелажі за індивідуальними розмірами і за прийнятними розцінками. Такі конструкції стануть ідеальним рішенням для торгових площ, складів і підсобних приміщень. Як правило, це збірні полки бувають різними за моделями, габаритам і кількості ярусів.

Основні переваги

Зростаюча популярність і поширеність металевих стелажів пояснюється наявністю наступного переліку позитивних сторін і характеристик:

 • простота і легкість процесу збирання і розбирання, а значить їх легко перевозити (дуже мобільні);
 • здатні витримувати великі навантаження, можуть використовуватися практично під будь-які предмети і речі;
 • прекрасно вписуються в інтер’єр, особливо це стосується таких стилів, як «хай-тек», «мінімалізм», «скандинавський»;
 • співвідношення ціни і якості більшість користувачів визначають як оптимальне;
 • мають презентабельний зовнішній вигляд;
 • широкий асортимент продукції, що випускається різними виробниками продукції;
  також можуть похвалитися довгим терміном служби.

Істотних недоліків тут немає. Головне стежити за тим, щоб вони не пошкодилося, в іншому випадку може почати утворюватися іржавий наліт.

Поетапний процес складання

Зібрати дану конструкцію можна власними руками, якщо є початкові знання і вміння щодо цього ж процесу. При необхідності завжди можна звернутися за допомогою в спеціалізовані організації, що надають послуги по збірці.

Покрокова інструкція по збиранню стелажа виглядає так:

 • підготувати місце для проведення майбутніх робіт, щоб нічого не заважало і всі робочі інструменти знаходилися в безпосередній близькості;
 • як правило, виробники вкладають докладну інструкцію до реалізованої продукції, тому необхідно слідувати написаним рекомендацій;
 • планую місце установки, слід враховувати специфіку та особливості даного простору.