Скляну душову, встановлену у ванній кімнаті, не можна звинуватити в тому, що вона зіпсувала інтер’єр приміщення. Скло якраз гармонійно вживається практично з усіма матеріалами: метал, дерево, керамічна плитка, натуральний камінь. До того ж за допомогою душової кабінки економиться вода, адже купаючись під душем, ми витрачаємо води в кілька разів менше, ніж набираючи ванну.

Різновиди конструкцій

Варто зазначити, що душевые кабины из стекла под заказ бувають:

  • відкритими (без верхньої панелі), для установки яких потрібні ідеальні стіни в місцях її кріплення – коштують недорого;
  • закритими (з наявністю даху), що захищають ванну від зайвої вологості – дорожчий варіант.

У найпростішій кабінки тільки є двері і піддон. Таку конструкцію називають душовим куточком. Якщо не встановлювати піддон, то слід, як треба підготувати підлогу, а це означає залити його бетоном, організувати правильний слив і облицювати підлогу плиткою.

У закритій конструкції більшу кількість переваг. Вона демонтується для збору в іншому місці або перевезення в інше приміщення. З відкритим варіантом такий номер не пройде.

Важливо! Душовим боксом називають з’єднання ванни і душової кабіни. Він володіє піддоном за розмірами стандартної ванни, а також в ньому присутні всі можливості душової кабінки. Виходячи їх габаритів боксу, йому знадобиться багато вільного місця в кімнаті.

Переваги і недоліки

Для багатьох стеклянные двери в душ одесса – непростий вибір. Розглянемо її переваги і недоліки. плюси:

  • завдяки склу візуально збільшується приміщення, що добре для людей, які страждають на клаустрофобію і бояться замкнутого простору;
  • недорога ціна;
  • компактність конструкції, тому їй необхідно мінімум простору;
  • легкість в зборі, так як в наявності трохи деталей в загальній конструкції;
  • додаткова циркуляція повітря за рахунок відсутності верхньої панелі.

До мінусів скляної душової кабіни можна віднести лише малий набір функцій в ній.

Характеристики

Скляна душова кабіна виготовлена ​​зі скла, що не має відношення до віконного. Воно нагадує більше автомобільне. Загартоване скло термічно обробляють, що зумовлює наявність на поверхні залишкового напруги. Це впливає на збільшення міцності у багато разів, ніж у звичайного, а також впливає на безпеку листа. Якщо скляні дверцята кабінки якимось чином розбивається, то вона розсипається на дрібні осколки з тупими гранями, не здатними сильно травмувати людину.

У разі використання триплекса («сендвіч» зі скла і полімеру) взагалі відбувається деякий час збереження осколками форми листа через те, що внутрішній шар – це полімерний матеріал.