Ви реконструюєте? Або ви обставляете новий будинок і задається питанням, яке підлогове покриття підійде вам найкраще? А як щодо керамічної плитки? З давніх-давен це підлогове покриття найкраще підходить для ванни або кухні. В даний час ви можете мати його практично в кожній кімнаті вашого будинку. І неважливо, спальня це або вітальня.

Багато хто побоюється мощення в інтер’єрі через холодної поверхні. Однак цю проблему дуже легко вирішити за допомогою теплих підлог, завдяки яким ваша підлога буде теплим в будь-який час. В іншому керамічна kutahya плитка володіє чудовими властивостями. Велика перевага керамічної плитки полягає в її довговічності. Він також підходить для сильно завантажених місць (наприклад, у вітальні).

Властивості керамічної плитки

Що стосується інших властивостей керамічної плитки, ми можемо вибирати між глазурованої керамічною плиткою, яка м’якша, і спеченной керамічною плиткою, яка є твердою. Інші варіанти – спечена плитка. Однак висока стійкість дорожнього покриття пов’язана також з його довговічністю, яка значно вище, ніж у інших підлогових покриттів.

Керамічна плитка ніяк не настає, не стирається, а також витримує високі навантаження, що ви оціните, коли обставити свій інтер’єр більш масивними меблями, яка важить набагато більше класики. При цьому термін служби якісної тротуарної плитки може досягати десятиліть.

Глазурована плитка

Глазурована плитка має тонкий шар глазурі, який надає їй колір, блиск або відтінок, а також необхідну твердість. Глазур – це маса склоподібної текстури, яка наноситься на плитку. Потім горить. І один, два або три рази. В цілому, чим темніше глазур, тим менше вона стійка до стирання. Ви можете вибрати матову, напівматову, глянсову або напівглянсову плитку.

Неглазурована плитка

Неглазурована бруківка складається з плитки, однорідної по всій своїй товщині. Ці плитки можуть бути полірованими або сірими, з абсорбуючій або невсмоктуючих основою. Невбираючі основа своїми властивостями може нагадувати нам фарфор. Вбираючий субстрат в цьому випадку характеризується наявністю пір, поглинаючих воду.

Спечена плитка

Спечена плитка виготовляється з натуральних матеріалів, які подрібнюються в порошок, а потім з’єднуються під високим тиском і температурою. Ця плитка відрізняється високою міцністю, меншою водопоглинанням і тривалим терміном служби. Однак через відсутність глазурі ви обмежені в відтінках плитки. Не кажучи вже про те, що деякі плями з підлоги вивести не вдасться. Проте, це найпопулярніший вид мощення.

Як вибрати керамічну плитку для інтер’єру

Якщо ви виберете дійсно якісну бруківку, то зможете радіти їй кілька десятиліть. Тому намагайтеся не поспішати з вибором і орієнтуйтеся на наступні чотири фактори: вбираність, морозостійкість, зносостійкість і протиковзання.

Поглинання і морозостійкість

Вбирає здатність і морозостійкість – два важливі чинники вибору, особливо при виборі зовнішнього покриття. Однак зараз ми робимо упор на внутрішнє покриття, де вибір набагато простіше. Вбирає здатність дорожнього покриття вказана у відсотках. Якщо ми обставимо інтер’єр, то зможемо сміливо обстоювати наш будинок будь плиткою, незалежно від її поглинання.

Плитку з всмоктуючою здатністю більше 10% можна отримати з широким спектром глазурі, а також з декорами і форматами. Ми можемо використовувати їх в будь-якій кімнаті. Керамічні плитки зазвичай діляться на використання всередині приміщень, а також на зовнішнє і внутрішнє використання.