Керамічна плитка залишається одним з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати. Але які саме якості дозволяють цьому виробу проявляти себе добре в настільки складному приміщенні?

Далі розказано про найважливіші характеристики керамічної плитки, завдяки яким вона здатна чудово показати себе при обробці у ванній. Причому для монтажу як на стіни, так і на підлогу. Щоб купити керамічну плитку Leoceramika – переходьте за посиланням. Саме в магазині Leoceramika ви можете придбати виключно якісні товари за найдоступнішими цінами на ринку вже сьогодні.

Найважливіші особливості:

  1. Висока вологостійкість. Одна з неприємних особливостей ванної кімнати – постійно висока вологість і регулярне потрапляння води на облицювання. Але для керамічної плитки ці негативні фактори не мають ніякого значення. Матеріал, навіть якщо він постійно контактує з рідинами, не псується. Це вигідно відрізняє кахель від інших поширених оздоблювальних покриттів.
  2. Гігієнічна чистота і простий догляд. Щоб у ванній кімнаті зберігалися сприятливі умови, необхідно постійно утримувати її в чистоті. Керамічна плитка, особливо з якісним глазурованою шаром, легко очищається від забруднень. В принципі, бруд і запахи в неї не вбираються. Видалити бруд, який все-таки потрапив на поверхню обробки, вийде за допомогою вологої губки. Також допустимо використовувати агресивні чистячі засоби, але тільки неабразивні. Останні можуть залишити на поверхні плитки подряпини.
  3. Пожежна безпека і температурна стійкість. У ванній кімнаті відкритих джерел вогню зазвичай не буває, тому пожежна безпека матеріалів тут непринципова. Але регулярні температурні перепади здатні нашкодити матеріалам. Проте керамічна плитка відрізняється абсолютною температурною стійкістю. Тому постійні нагрівання і охолоджування їй також не шкодять.
  4. Екологічність. Більшість власників намагаються для ремонту ванної кімнати використовувати максимально натуральні матеріали. І це абсолютно правильно. Так ось, керамічна плитка – обробне покриття з повністю натуральних компонентів. Відповідно, виділяти якісь небезпечні речовини вона не може. Мікроклімат приміщення, знову ж таки, залишається сприятливим для здоров’я.
  5. Презентабельний зовнішній вигляд. І, звичайно, важливо забезпечити комфортну обстановку, щоб гігієнічні процедури сприяли розслабленню. Керамічна плитка здатна впоратися з цим завданням. Адже вона виконується у величезній кількості варіантів декору. Крім стандартної плитки, є складальна або фотоплитка. Такі зразки не просто естетично виглядають, але і надають інтер’єру унікальність.

Таким чином, серйозних позитивних особливостей у керамічної плитки предостатньо. Не варто дивуватися, що вона і зараз залишається лідером ринку серед матеріалів для ванної.