У вашій квартирі невелика ванна кімната, яка має всього кілька квадратних метрів? Не проблема. Вона цілком може стати красивою і придатною для життя. Що повинно бути у ванній крім крана, раковини і місця для купання? Практична ідея дизайну інтер’єру та впорядкованість.

При правильному плануванні навіть маленька ванна кімната може виглядати просторо. Оптично збільшити простір допоможе душова кабіна. Не встановлюйте ванну. Уникайте громіздких шаф і меблів. Якщо можливо спорудити нішу, яку ви будете використовувати як полицю для косметики і зберігання рушників.

Невелику ванну кімнату можна збільшити, провівши обробку стін і підлоги однаковим матеріалом світлих тонів. Матеріал можна використовувати різноманітний – натуральне дерево (оброблене водовідштовхувальним просоченням), плитка, декоративна штукатурка.

Інвестуйте в якісну, дорогу плитку. Хороша плитка і високоякісні матеріали мають великий термін служби і облагороджують маленькі ванні кімнати. Яскрава мозаїка над раковиною відволікає увагу від вузьких стін. Встановіть дзеркала – цей трюк також створює ілюзію додаткового простору. Правильне освітлення сприяє збільшенню простору ванної кімнати. Використовуйте вишуканий азіатський стиль.

Раковина круглої форми, предмети першої необхідності, аксесуари невеликих розмірів – це все створює чуттєву атмосферу спа у вашому домі.

Душові насадки, представлені в продажу, мають численні додатковими функціями. Одна з них – «тропічний душ» – система з вбудованими водозберігаючими функціями і термостатом, який миттєво забезпечує задану температуру води. Пульсуючі масажні струмені, ручний душ з кольоровими світлодіодами і змінними ароматичними капсулами. Все, що вам потрібно – замінити насадку ручного душа.

Ванні кімнати стають все більш сучасними, технічно оснащеними. Задумали ви комплексний ремонт або невеликі зміни – ви отримаєте місце комфорту, розслаблення і гармонії у власному будинку.