Найчастіше, коли справа стосується облаштування кухні, більша увага приділяється виключно побутовій техніці. Але що ж стосується меблів, то їх оцінюють лише «по одягу». Підсумком є ​​те, що привабливі, в перший день покупки, меблі швидко втрачають товарний вигляд, і просто розпадаються в тих умовах, які панують на кухні. Щоб ви не стали жертвою подібних обставин, ми вирішили поділитися з вами невеликою інформацією, яку нам вдалося накопичити шляхом особистих спроб і помилок.

Експлуатаційні характеристики меблів зумовлюються тим матеріалом, з якого вони виготовлені. Найбільш бюджетним варіантом прийнято вважати ДСП. Через низьку ціни, гарнітур з даного матеріалу можна зустріти, практично, повсюдно. Але в умовах підвищеної вологості, матеріал почне швидко псуватися, що призведе до того, що матеріал просто «вийде з ладу».

На тлі ДСП, незаперечним лідером виглядає МДФ. Щодо ціни, матеріали досить схожі. Але що ж стосується експлуатаційних характеристик, то у МДФ вони на рівень вище. До слова, цей матеріал експлуатується навіть у ванних кімнатах, де вологість повітря знаходиться на екстремальному рівні.

Але, звичайно ж, не обійдемо стороною найміцніший матеріал – дерево. Дерев’яна кухонні меблі завжди була в пріоритеті, коли справа доходила до облаштування кухні. Адже дерево – це найбільш міцний матеріал, який застосовується в меблевому виробництві. Головним плюсом дерев’яного гарнітура є розкішний зовнішній вигляд, який ідеально підходить як для класичних інтер’єрів, так і для деяких сучасних.

Таким чином, вибір кухонних меблів необхідно здійснювати виходячи з того, який матеріал використовувався для виробництва. Зрозуміло, що це є показником не тільки зовнішнього вигляду, але і якості підсумкової продукції. Щоб меблів прослужила Вам максимальний термін, зберігаючи за собою товарний вигляд, необхідно приділити пильну увагу даним критерієм, і Ваша кухня буде викликати у Вас лише позитивні емоції.