Складно в сучасній квартирі обійтися без м’яких меблів – цих зручних диванів, кушеток, крісел, пуфів та іншого. М’які меблі є відображенням смаків і достатку свого власника, вони призначені для домашнього відпочинку і зустрічі з гостями. 

При виборі м’яких меблів слід звернути увагу на багато аспектів. Якщо меблі передбачає трансформацію, варто перевірити, наскільки надійні і прості механізми трансформації. Якщо у вас в квартирі є діти або домашні тварини, вибирайте меблі зі знімними чохлами: їх при необхідності можна випрати в машинці і просушити.

І один з найважливіших факторів при виборі м’яких меблів – це оббивка. Тканин, якими оббиваються м’які меблі, на сучасному ринку безліч. Наприклад, флок і шенилл – це ідеальні варіанти оббивки по співвідношенню ціни і якості. Оскільки до складу цих тканин входить поліестер, завдяки цьому їх набагато легше чистити, і вони повільно зношуються. Жаккард, який за своїм зовнішнім виглядом нагадує штучний шовк, матеріал «багатий», виготовляється шляхом складного плетіння, тому дивани та крісла в жаккардовой оббивці коштуватимуть порівняно дорожче.

Шкіра – один з найдорожчих матеріалів, і дозволити її собі може не кожен. Кожне шкіряний виріб має свій унікальний малюнок, проте за шкірою складно доглядати. Альтернативою їй послужить штучна шкіра, сучасні зразки якої виконані зі спеціальної перфорацією і екологічно безпечні.

При виборі м’яких меблів чималу роль відіграє і її конструкція. Ті ж дивани за властивостями відрізняються: наприклад, диван єврокнижка і викочування.