Якщо порівняти безкаркасні меблі зі звичними для нас меблями, то можна виявити ряд дуже цікавих переваг. Саме тому останнім часом безкаркасні меблі стають настільки популярними.
Переваги полягають у наступному:

1. Меблі, позбавлена ​​гострих кутів, є абсолютно безпечною з точки зору отримання травми при зіткненні, що дуже важливо для сімей, що мають маленьких дітей.
2. Безкаркасні меблі дуже зручна, оскільки, приймаючи форму розмістився в ній людини, створює комфортні для нього умови, дає можливість розслабитися і добре відпочити.
3. Легкість і мобільність меблів. Завдяки невеликій вазі, такі меблі легко може бути перенесена з однієї зони кімнати в іншу. Перемістити безкаркасні меблі легко може навіть дитина.
4. Відсутність пошкоджень на поверхні підлоги. Безкаркасні меблі не має ніяких твердих опорних елементів, тому підлогове покриття не буде пошкоджено, навіть якщо ми будемо перетягувати її по підлозі волоком, не піднімаючи.
5. Гігієнічність. При забрудненні зовнішнього чохла меблів, його можна випрати. Якщо ви вирішили внести в інтер’єр вашої кімнати невеликі зміни, то можна зшити або купити чохол з новою забарвленням.
6. Безкаркасні меблі довговічна. Вона не містить структурних елементів, які можуть зламатися. Якщо ж ви виявили якісь пошкодження в зовнішньому чохлі, то їх можна легко виправити за допомогою голки і нитки.

Поступово, що відбувається через досить великий проміжок часу, безкаркасні меблі можуть втратити свою форму. Тоді потрібно просто придбати в магазині і наповнити внутрішній чохол новим наповнювачем.