Не важливо, де ви живете, в будинку або квартирі, у вас неодмінно повинна бути гардеробна кімната. Для своєї зручності і максимально комфортного використання даного приміщення, гардеробну потрібно вміти правильно і красиво облаштувати. У даній статті ми поговоримо про те, як вибрати меблі для гардеробної кімнати.

Сама гардеробна – це багатофункціональне приміщення в вашому домі, ваш незамінний помічник. Краще виділити місце для такої кімнати для зберігання речей, ніж потім не знати, куди подіти несезонні речі, взуття, сумочки і т.д. Адже для чого потрібна така кімната? Там можна зберігати всю колекцію свого взуття і аксесуарів, одяг, головні убори, верхній одежду.Согласітесь, одна шафа навряд чи здатний вмістити в себе все це, особливо, якщо ви живете з сім’єю.

Яку ж меблі краще всього вибрати для такої гардеробної кімнати? Сучасні виробники меблів пропонують настільки великий асортимент товару, що очі розбігаються. Ми допоможемо визначитися з вибором.

Не залежно від того, у вас повноцінна вбиральня або просто куточок в квартирі, її зовнішній вигляд і дизайн повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр всього вашого житлового приміщення. Але, як правило, колір меблів і її дизайнерське рішення – далеко не на першому місці. Меблі для гардеробної повинна бути максимально ергономічним, функціональної, компактною і зручною для своїх мешканців.

Візуально ця кімната може бути і маленькою, але її завдання вмістити якомога більше речей, причому так, щоб ви завжди з легкістю могли швидко знайти будь-яку річ, предмет гардероба.

На жаль, не всі з нас можуть похвалитися квартирами великих габаритів. Дуже часто звичайні комори використовуються в якості вбиральні. Великою популярністю зараз користуються сітчасті системи. Вони зручні і функціональні тим, що мають дуже зручне і компактне розташування металевих конструкцій. Вам не потрібно відкривати шафи, висувати полички, робити зайві рухи тіла.

При сітчастої системі зберігання речей ви отримуєте зберігання максимальної кількості речей на мінімальній і компактній території. Вони також припускають наявність висувних сталевих конструкцій для речей. На додаток є кошики, стійки, полиці. З такої гардеробної ваша проблема зберігання речей буде назавжди вирішена.