Ручний гідравлічний візок або рокла – це пристрій, що характеризується високими показниками вантажопідйомності. Дана конструкція здатна без зусиль витримати вантаж вагою 1500-3500 кг. Безперечно, при транспортуванні великої кількості вантажів нерідко в непридатність приходить такий елемент, як ролики. Найвищою швидкість зносу стає тоді, коли пристрій починає експлуатуватися по дорогах низької якості. При таких умовах ролики незабаром приходять в непридатність. На візках гідравлічного типу використовуються різні типи роликів. Як правило, вони виконуються з таких матеріалів, як поліуретан, нейлон, гума. Поліуретановий ролик для роклы є найбільш надійним.

Переваги поліуретанових роликів

Справа в тому, що такі конструкції відрізняються наявністю наступних незаперечних переваг:

  • Високий показник зносостійкості. Виріб при бажанні можна експлуатувати в агресивному середовищі. Він не пошкодиться і не прийде швидко в непридатність.
  • Поліуретанові ролики в кілька разів стійкіші до стирання, в порівнянні з іншим матеріалом.
  • Широкий температурний діапазон використання. Даний матеріал не боїться перепадів температур. Його можна сміливо використовувати при режимі від -60 до +80 градусів. Ободи вироби, як правило, виготовляються з використанням якісного чавуну.
  • Вигідна економія. Купуючи ролики з поліуретану, ви значно економите, так як така конструкція здатна прослужити своєму власникові в кілька разів довше.
  • Здатність витримувати механічні навантаження. Виріб не пошкодиться при здійсненні пересування по грубій поверхні.

Якщо ви не знаєте, які ролики придбати для рокли, тоді сміливо вибирайте поліуретанові. Вони неодмінно виправдають всі очікування і прослужать своєму власникові максимально тривалий термін служби. Грамотно вибрані ролики для візка подарують зручність повсякденної експлуатації.