Створений інтер’єр житла може впливати на настрій всіх членів сім’ї.

Тому, коли хочеться створити в квартирі щось отаке, варто подумати про вплив фарб і всіх елементів дизайну на кожного мешканця. Таким чином, інтер’єр квартири повинен бути комфортним, функціональним і приносити тільки позитивні емоції.

В першу чергу необхідно зрозуміти, що хочеться і що подобається. На цьому етапі потрібно загострити увагу, так як проживати потім тут вам. Після створення нового дизайну повинна бути не гнітюча атмосфера. Для підбору правильного дизайну можна подивитися дизайнерські журнали, спеціальне відео, відвідати магазини меблів і магазини оздоблювальних робіт та інше.

Вибрати для квартири колір. Тут варто прислухатися до себе і законом психології в області впливу кольорів на психіку людини. Вибір колірної гами повинен проходити індивідуально для кожної кімнати. Так, наприклад, для спальні – це будуть спокійні тони, а для кухні – яскраві і веселі.

Вибір комплектуючих для дизайну – справа відповідальна. Що потрібно придбати:

  • матеріали, призначені для проведення чистової обробки. Це може бути фарба в різній колірній гамі, паркет / лінолеум, плитка для кухні / ванній, штукатурка декоративна та інше;
  • двері, які можуть бути певного стилю: розсувні, орні, що коливаються, розкладні. Вибір дверей залежить від габаритів квартири і кімнат окремо;
  • вікна підбираються під ваші рами і стиль. Більш докладно про підбір якісних вікон може розповісти фахівець з установки вікон;
  • меблі підбирається за колірною гамою і відповідно до розмірів кімнат і, звичайно, ваших уподобань;
  • сантехніка, батареї також підбираються під майбутній інтер’єр;
  • штори та гардини – це особливий розділ, вони повинні гармонійні виглядати в кожній кімнаті.

Крім цього, такі елементи, як: світильники, бра, розетки повинні підбиратися під основні складові квартири: колір стін, меблі, люстра та інше.

До зміни дизайну квартири варто поставитися серйозно, а на допомогу можуть прийти досвідчені дизайнери, які нададуть кваліфіковану допомогу.