Я багато раз переконувалася в тому, що стиль інтер’єру є відображенням особистості господаря квартири. Переступивши поріг, можна зрозуміти, що за людина живе в цьому будинку. Проте вибрати інтер’єр для свого житла часом буває вкрай важко, адже сьогодні існує величезна кількість варіантів, а об’єктивно поглянути на себе і свій спосіб життя з боку може не кожен.

Вибір стилю інтер’єру краще довірити досвідченому фахівцеві, наприклад, професійній дизайн-студії http://kakadu-interior.com.ua/. У цьому матеріалі розберемо з вами деякі особливості:

Планування

Кожна людина намагається організувати житловий простір саме так, як йому подобається. Багато що залежить від характеру і звичок людини. Наприклад, консерватори люблять квартири з традиційною плануванням. Є й такі люди, яким подобається відкрите планування або інтер’єр з круглими стінами, так … таке теж буває!

Стиль інтер’єру

Я вважаю вибрати стиль для квартири – це дійсно дуже складно. Особливо це стосується квартири, де живе сімейна пара з різними смаками. Важко знайти компроміс. А якщо одна людина є консерватором, а інший любить яскравий мінімалізм, то тут вибір – це дійсно проблема. Спробуйте звернути вашу увагу на еклектику – цей вибір сподобається обом.

Оздоблювальні матеріали

Будьте пильні, якщо ви віддаєте перевагу керамічним покриттям. Справа в тому, що пофарбовані стіни завжди можна перефарбувати, поклеєні шпалери переклеїти, а ось плитку так легко не вийде замінити.

Приділіть увагу кольором. Ванна кімната в соковитих фарбах буде більше вітатися жайворонками, а ось неяскраве освітлення і тьмяні тони сподобаються совам.

Кольорова гама

Колір в квартирі розповість гостям багато цікавого про господаря. Коричневі тони зазвичай вибирають спокійні люди, а ось оранжевий подобається людям, що люблять експериментувати. Любителям чорного кольору потрібно подумати про внутрішній стан людини. Що стосується жовтого, то він приваблює безпосередніх, а білий подобається самодостатнім людям.

Текстиль

Якщо при початковому проектуванні ви були в жаху від яскравих фарб, то текстиль дає можливість додати яскраві акценти в інтер’єр. Відвідайте меблеві центри і подивіться, яке колірне рішення пропонують дизайнери. В даному випадку не слід боятися експериментів – все-таки текстиль з легкістю можна замінити.