Напевно, буде зайве говорить про те, що метал набагато міцніше дерева або пластика, проте крім міцності тут також виступає такий фактора як стійкість і довговічність. У алюмінію – цей список ще більше. Існує певний ряд особливостей, який пояснює зростання популярності алюмінієвого профілю, і про який ми сьогодні з вами поговоримо. Алюмінієвий профіль – це самий практичний метал, який також володіє екологічністю, високими характеристиками якості, міцністю і багатьма іншими позитивними характеристиками.

Першою особливістю даного матеріалу можна назвати термоізоляцію. В сучасних алюмінієвих конструкціях проблема вирішена була за рахунок застосування термоізольованих профілів. Придбати якісні алюмінієві міжкімнатні двері можна за посиланням.

Завдяки металу, були створені спеціальні профільні балки, які встановлюються в певні вставки в конструкції, тим самим термоизолирующими конструкцію, надають їй стійкості та довговічності. Такі профільні вироби повинні відповідати всім вимогам до теплозахисту будівлі. При будівництві сучасних будівель, будинків, ці речі продумуються і алюміній дозволяє втілити все задумане в життя.

Міцність і жорсткість теж дві головні переваги алюмінію. Міцність наприклад, визначається показниками максимального навантаження, яке матеріал може витримати при розтягуванні, а модуль пружності характеризує жорсткість матеріалу. Міцність алюмінію, як підрахували експерти в рази вище ніж у ПВХ матеріалів, хоча ПВХ вважаються дуже міцними, також алюміній в десятки разів жорсткіше ніж ПВХ матеріали. Завдяки міцності і жорсткості, конструкції з алюмінієвого профілю не вимагають додаткової установки каркаса, конструкція і так виходить міцною і жорсткою.

Як температурне розширення і стиснення впливає на алюміній?

Таке явище як температурне розширення, здатне вплинути на якість конструкції. Якщо ж температурні зміни відбуваються, то конструкція може бути не настільки жорсткою або настільки міцною як хотілося б. Наприклад єдність рами або стулки, можуть бути порушені, під температурними змінами. У такому випадку варто відзначити, що коефіцієнт розширення у алюмінієвих профілів в рази нижче ніж у ПВХ.

Саме тому у алюмінієвих вікон і дверей, наприклад, немає ніяких взаємодій з різними конструкціями рам і стулок. Тобто і взимку, і влітку вони працюють однаково, а не як у дерева, в літній період дерево трохи розширюється, і двері вже погано може закриватися.