По всьому світу стрімко набирає популярність стріт воркаут. Цей молодий вид спорту є масовим і головна причина цього – його доступність. Street Workout дослівно перекладається з англійської як “вуличні тренування”. Не дивно, що всі вправи виконуються на всіляких вуличних конструкціях – турніках, брусах, горизонтальних і вертикальних сходах і т. Д.

Ці нехитрі конструкції дозволяють виконувати як базові вправи (підтягування на турніку, віджимання на брусах), так і складні елементи і трюки. Воркаут дозволяє розвинути силу, витривалість і координацію. Крім того, воркаутери володіють добре розвиненими м’язами торсу. Всі вправи виконуються з власною вагою, але досвідчені спортсмени також використовують обтяження в якості додаткового навантаження.

Переваги воркаута

Безсумнівно, головною перевагою є його доступність. У будь-якому місті є майданчики де розміщені вуличні тренажери воркаут, придбати які можна на сайті. Крім того, навантаження на серце при заняттях таким видом тренірвоок істотно нижче, ніж при роботі з залізом. При грамотному підході можна не тільки значно разить силу і мускулатуру, але і зберегти здоров’я, чого не скажеш про багатьох інших видах спорту.

Турніки і бруси встановлювали у дворах ще в радянські часи. Однак ці снаряди давно зношені і часто являють собою саморобні зварні конструкції. Таким чином, поява спеціального інвентарю для воркаута стало лише питанням часу.

У чому секрет популярності?

Молодий і швидко розвивається вид спорту набув настільки широку популярність, що виробники спортивного інвентарю стали випускати спеціальне обладнання для воркаута.

Асортимент спортивних снарядів досить широкий, але, звичайно, необхідними для занять цим видом вуличного спорту, залишаються насамперед турніки і бруси. Ці снаряди дозволяють виконувати як прості базові вправи, так і складні акробатичні або силові елементи.

Новачкам для занять буде цілком достатньо цих двох снарядів. Можна купити як окремі спортивні снаряди, так і цілі майданчики, спроектовані спеціально для занять стріт воркаутом.

Ціни на такі спорт майданчики залежать від того, які снаряди входять в комплектацію. Можна замовити тільки турніки, або ж цілий комплекс спортивних снарядів. Спортмайданчик може включати в себе набір турніків різної висоти, бруси різної ширини, всілякі горизонтальні і вертикальні сходи, лавки, гімнастичні кільця і т.д.

Вони дозволяють виконувати просто величезна кількість різноманітних вправ і розвивати різні групи м’язів. При цьому змонтувати таке обладнання на майданчику можна в найкоротші терміни і не докладаючи значних зусиль.

Устаткування для воркаута проектується з урахуванням рекомендацій професійних спортсменів. Саме тому в його якості та надійності не доводиться сумніватися. Все виконано з якісного металу з високим рівнем зносостійкості. Це особливо важливо, адже майданчик знаходиться під відкритим небом в будь-яку погоду і піддається постійним навантаженням.

На сьогоднішній день можна придбати як окремий снаряд в особисте користування, або невеликий майданчик, так і цілий спортивний комплекс зі спеціальним покриттям. Такі комплекси розміщуються у дворах і парках для загального користування.

Вони органічно вписуються в міську забудову. При цьому їх ціна відносно невелика в порівнянні з тим корисним ефектом, який вони приносять. Адже протягом дня такий майданчик відвідує просто величезна кількість людей.