Кожен з нас намагається упорядкувати своє житло найбільш комфортно і затишно. Для будь-якої кімнати обрані меблі повинні гармонійно виглядати, відповідати інтер’єру і бути функціональними. Однією з важливих кімнат у кожній квартирі є ванна кімната. Меблі для ванної кімнати, незалежно від розміру кімнати, варто вибрати максимально практичними.

Меблі для ванної кімнати:

  • Тумбочка під умивальник. Кращий спосіб облаштувати раковину – це встановити тумбочку, яка буде виконувати роль сховища ванних приладдя і буде підтримкою для раковини. При виборі тумбочки варто звертати увагу на використовуваний матеріал. Одним з надійних матеріалів є плита МДФ. На відміну від ДСП цей матеріал відрізняється високою стійкістю до вологості. Можна використовувати захисну плівку, яка може продовжити термін експлуатації виробу.
  • Стільниця. Крім раковини можна придбати стільницю, яка буде створювати додаткове місце для зберігання ванній атрибутики. Розмір стільниці може бути будь-який, все залежить від розміру кімнати. Встановлюється стільниця повинна бути надійною, міцною і відповідати інтер’єру ванної. Матеріал для виготовлення стільниць може бути різний. Як натурального каменю можна використовувати мармур, як матовий, так і глянсовий. Мармурова крихта виступає в якості штучного каменю, але не дивлячись на це не поступаються за якістю натуральному. При цьому ціна штучного каменю набагато менше натурального.
  • Комод. У деяких житлових приміщеннях ванна кімната досить маленька, тому використовувати стільницю тут не вийде, а ось навісні полички і комоди будуть до речі. Комод – це універсальне місце для зберігання різних речей (засоби по догляду за тілом, засоби для чищення та інше). Комоди можуть бути зроблені з різного матеріалу. Вигідним матеріалом буде виступати МДФ, так як тут поєднується якість і ціна. Доступна стійкий до вологи є комод з пластика, але через свою крихкості не витримує великі навантаження.
  • Готовий комплект. У сучасних магазинах можна знайти готовий гарнітур для ванної, який підійде під ваш дизайн. В цьому випадку Вам не доведеться бігати по магазинах, витрачати час на підбір окремих частин меблів для ванної.