Вибір меблів для ванної кімнати здійснити непросто. Справа в тому, що існує цілий ряд технічних вимог, який і дозволяє в подальшому експлуатувати меблі протягом тривалого часу. При виборі настійно рекомендується аналізувати пропоновані варіанти на наявність технічних характеристик, які будуть представлені нижче.

Висока вологість: оптимальний матеріал

Безумовно, головною відмінністю ванної кімнати від інших приміщень в квартирі вважаються невеликі габарити. Але знайти меблі, яка б відповідала організовуваного простору не так складно.

В крайньому випадку, завжди можна знайти фахівців, які зможуть виконати виробництво меблів для конкретно Вашої ванної кімнати під замовлення. Значно важливіше габаритів захист матеріалу меблів від вологи.

Нагадаємо, що ванна вважається самим вологим приміщенням у всій квартирі. В цьому немає нічого дивного – велика кількість сантехнічного обладнання вносить свої корективи в мікроклімат.

Незважаючи на те, що ванна кімната може мати витяжний (примусової) вентиляцією або навіть осушувачем повітря, все одно рекомендується вибирати меблі з відповідних матеріалів.

Композитні матеріали та пластик

До композитних матеріалів відносяться такі:

  • ДСП;
  • МДФ;
  • ДВП.

Як правило, вони виробляються з відходів деревообробної промисловості. Сполучною ланкою виступає клей. Незважаючи на це, матеріал повинні мати у своєму розпорядженні ефективним захистом від вологи.

Досягається вона або за допомогою лакофарбового покриття, або за допомогою використання пластику. Також популярно ламінування меблів для ванної кімнати. У будь-якому з вищезазначених варіантів, доступ волозі перегороджує. Отже, матеріал знаходиться поза загрозою руйнування.

Також слід пам’ятати, що меблі в ванній обов’язково повинна мати у своєму розпорядженні ніжками. По-перше, це дозволить уберегти меблі від руйнування у разі переливу води (потопу). По-друге, наявність теплої підлоги у ванній кімнаті також буде негативно впливати на меблі, встановлену прямо на підлозі (без ніжок).