Неможливо уявити собі ванну кімнату без якісного і надійного змішувача. Цей предмет сантехніки настільки звичний, що вже просто незамінний. Вибрати зараз є з чого. Адже ринок сантехніки пропонує широкий спектр змішувачів на будь-який смак і колір. Крім того, такі пристрої можуть відрізнятися ще й формою, вартістю, матеріалом і цілим набором інших властивостей.

Конструкція змішувачів

Конструкція таких пристроїв досить різноманітна. Це може бути й поєднання двох кранів, і буквально шедевр сантехнічного мистецтва.

Розглянемо види конструкцій змішувачів:

  1. Ялинка. Ялинка передбачає поєднання двох кран-буксів – з холодною і гарячою водою. Між ними буде розташовуватися вилив, з якого надходить вода. Він може обертатися, що зручно в тих чи інших ситуаціях, але може бути й нерухомим.
  2. Одноважільний. Він передбачає наявність двох напівкруглих сферичних поверхонь. Ці отвори будуть поєднуватися в необхідному положенні, що тягне за собою зміну сили натиску і температури води.
  3. Настінний смеситель для ванной с длинным изливом. Він жорстко з’єднується з водопровідними трубами. Установка настінного пристрою зажадає досить багато попередньої підготовки, однак, все реально, якщо є бажання.

Призначення змішувачів

Пристрої для змішування холодної та гарячої води діляться на групи відповідно до того, для чого вони можуть призначатися:

  • Для ванної. Вони мають низький вилив. Крім того, такий пристрій буде укомплектовано ще і лійкою для душа.
  • Для душа. В такому випадку вилив буде взагалі відсутній. Адже вода буде надходити відразу в душовий гарнітур.
  • Для раковини. У спеціальний отвір в раковині буде монтуватися кран. Поставляється в комплекті з пристроями для ванни. Адже важливо, щоб дотримувалася гармонія дизайну всієї сантехніки.
  • Комбіновані для ванни і раковини. Подібні моделі були характерні для радянського часу.
  • Для кухні. Такі пристрої мають високий вилив, призначений для зручного миття посуду.
  • Для біде. Вони схожі на конструкції для раковини.

Більшість сучасних змішувачів від Sigma.ua виконано в мінімалістичному стилі – відсутність зайвих елементів, чіткі лінії, обробка хромом. Що дозволяє без труднощів впроваджувати їх в будь-який інтер’єр. Для цінителів ексклюзиву є ретро, ​​класичні та навіть «гламурні» пристрої. Вибір величезний.

Найголовніше перед покупкою змішувача – чітко визначитися з переліком необхідних технічних характеристик. Всі інші параметри – що кому подобається та естетичні уподобання.