Врізні замки займають лідируючі позиції на ринку надійних запірних пристроїв для вхідних дверей будинку або квартири, різних підсобних і господарських приміщень. У продажу є великий вибір різних моделей. І дивлячись на цю різноманітність дуже важко вибрати механізм з високою якістю.

Найкращими вважаються врізні замки. У порівнянні з іншими типами їх не видно і доступ до них для злому утруднений. Також вони не псують собою естетичний зовнішній вигляд, а разом з дверною ручкою доповнюють загальний стиль. У той же час навісні замки часто схильні до злому і різних механічних впливів на них.

Переваги врізних замків

Замок дверной врезной монтується в заздалегідь підготовлене гніздо дверного полотна. За рахунок цього збільшується його надійність від можливого злому. Основними перевагами є:

 1. Має хорошу надійність, володіє високим рівнем безпеки і секретності;
 2. Простота монтажу;
 3. Мають естетичний вигляд.

Врізні механізми в свою чергу поділяються на: сувальдні, циліндрові, електромеханічні. Також їх класифікують за ступенем їх секретності. Розрізняють:

 • Побутові;
 • Господарські;
 • Зламостійкі.

Остання категорія володіє складною конструкцією, яка має кілька рівнів захисту. Застосовується, де потрібен надійний захист приміщення від проникнення. Є чотири класи зламостійкості. Найвищий клас має дорогу ціну, зазвичай споживачі використовують третю категорію.

Сувальдний замок від Ultradom.com.ua має секретний механізм, зроблений з сувальд, що змінюють своє положення при повороті ключа, тим самим забезпечуючи відкриття і закриття його. Чим більше сувальд, тим кращий захист від злому. Додатково захищений помилковими пазами і додатковими фігурними вирізами на ключі. Оснащується системою, яка може визначати застосування відмички. При спробі несанкціонованого відкривання відразу ж блокується.

Циліндрові пристрої у конструкції мають циліндри, різні за своєю висотою. За необхідності вони шикуються в якийсь порядок, згідно з потрібною комбінацією. За надійністю вони поступаються сувальдним механізмам.

Електромеханічні замки здатні забезпечити високий рівень безпеки. До них відносяться: смартлоки, кодові та електронні пристрої. Вони управляються спеціальним магнітним ключем. Їх позитивні сторони полягають в наступному:

 1. Можливо керувати дистанційно;
 2. Зручні у застосуванні;
 3. Нема потреби у звичайних ключах;
 4. Забезпечують підвищену безпеку.

Перед тим як придбати замок врізного типу, потрібно вивчити критерії його вибору, а ще краще звернутися за консультацією до фахівців. До них відносяться:

 • Необхідно визначитися з призначенням і місцем установки;
 • Врахувати співвідношення розмірів, тому що при монтажі він не повинен займати собою більше 70% від всієї ширини бруса;
 • Купувати виріб необхідно у спеціалізованих магазинах;
 • Замок повинен володіти всіма документами якості та гарантійним талоном;
 • Замок завжди повинен бути укомплектований дверною ручкою;
 • Якщо замок необхідний для вхідних дверей, то краще за все купувати модель з засувкою;
 • Врахувати який вид конструкції: лівостороння або правобічна;
 • Число кодових можливих комбінацій має бути більше 12 000;
 • Звертати увагу на маркування виробу та наявності логотипу бренду;
 • Замок повинен бути з можливістю заміни циліндра при необхідності.

Установку замку треба довірити професійним працівникам. Бо якщо виконувати роботу самостійно є ймовірність виконати невірні дії. На своїй безпеці не варто економити.