Фрезерний верстат з ЧПК є одним з типових верстатів в машинобудуванні. Це популярна форма робіт з ЧПК, яка може виконувати багаторазові завдання свердління і точіння, раніше виконувані ручним способом.

Все більше промислових центрів звертаються до нових технологій у вигляді верстатів з числовим програмним управлінням. Ось чому варто знати основні масштаби роботи і основні переваги такого обладнання, як фрезерний верстат з ЧПК.

Фрезерні верстати з ЧПК, представлені в інтернет-магазині https://king.if.ua/, класифікуються за кількістю наявних у них осей. Осі позначені як X і Y для горизонтального і вертикального переміщення. В основному, машина має чотири осі, але є і 5-осьові машини. Додаткова – 5 осей, має форму горизонтальної осі для фрезерної головки і забезпечує відмінну гнучкість обробки за допомогою фрези.

Існує багато різних розмірів цих пристроїв в залежності від необхідності і місця використання, а також від матеріалів, які необхідно розрізати.

Також варто відзначити, що розмір двигуна впливає на швидкість обробки матеріалів. Матеріали, які найлегше різати: пластмаса і дерево, а найважча – сталь, для якої потрібно більш міцний фрезерний верстат і більш тривалий час фрезерування.

Працюючи на фрезерному верстаті з ЧПК, який радимо вибрати за даним посиланням https://king.if.ua/catalog/frezerni_verstati/, ми можемо збільшити швидкість різання в порівнянні з ручним різанням. Вивчаючи на весь процес в довгостроковій перспективі, він насправді економить багато часу. Ще однією перевагою є точність різання фрезерних верстатів з ЧПК на верстаті з числовим програмним управлінням. З огляду на специфіку виробничої лінії, дуже важливо, щоб всі вироблені деталі були однаковими. Більшість підшипників можуть рухатися під різними кутами, а також виконувати складніше свердління.

Недоліки обробки з ЧПК

Цей метод також має свої недоліки. Обробка з ЧПК вимагає розробки спеціального проєкту в програмному забезпеченні САПР. Це також призводить до досить високих витрат. Вони, безумовно, будуть вище в порівнянні з ручною обробкою. Крім того, він підходить не для всіх матеріалів, тому його не завжди вдасться використовувати. Слід пам’ятати, що область обробки обмежена і збігається з робочою областю верстата.

Чи варто використовувати метод обробки з ЧПК?

Оскільки ми вже знаємо плюси та мінуси роботи на фрезерному верстаті, варто подумати, чи буде його використання вигідним. Зрештою, здається, що вигоди набагато більше, і високі витрати на покупку устаткування можуть бути компенсовані кращою продуктивністю й ефективністю, що також призводить до збільшення прибутку. Тому, без сумніву, це вигідний метод, який добре використовувати. Не дивно, що все більше і більше компаній впроваджують його.