Паперові крафт-пакети – ідеальне рішення для будь-якої комерційної компанії. Використання якісних брендованих пакетів дозволяє підвищити лояльність клієнтів, упаковка органічно доповнює фірмовий стиль. Перевагою крафтових пакетів є і те, що їх застосування практично немає жодних обмежень. У них можна запакувати все, починаючи з якогось невеликого сувеніра і закінчуючи автомобільними колесами.

Що таке крафтові пакети?

Крафт-пакети є високоякісними функціональними пакувальними виробами, виконаними з якісного екологічно чистого паперу. Їх використання не завдає жодної шкоди навколишньому середовищу, що в сучасний час має досить велике значення. Компанії, яку упаковують вироблений та реалізований товар у якісні екологічні крафт-пакети, демонструють свою поінформованість у важливих питаннях екології, дбають про якість виробів та численних споживачів. Крім переваги, пов’язаної з вимогами пакета такого плану, характеризується ідеальною функціональністю.

Якщо раніше крафт-пакети використовували для транспортування продукції на далекі відстані, вони виготовлялися з паперового матеріалу високої якості, сьогодні вони використовуються практично повсюдно. Пакети знайшли досить широке застосування в різних сферах, вони по-справжньому незамінні при упаковці різноманітних товарів. Їхня вартість більш, ніж прийнятна, ідеально співвідноситься з високою якістю.

Також важливо розуміти, що крафт-пакети – це ідеальне поле для будь-якої форми творчості. При виготовленні подібного продукту можна втілити в реальність різні дизайнерські фантазії. Матеріал відрізняється податливістю, працювати з ним легко та приємно. Можна нанести будь-яке зображення або логотип без жодних складнощів. Також виробник wellpacks має можливість експериментувати з різними варіантами забарвлення. Пакети можна відбілити або пофарбувати в якийсь яскравий колір, нанести принт. Існують також пакети bag-in-box.

На даний момент існує кілька видів сучасних пакетів:

  • без ручки;
  • з міцною крученою ручкою;
  • зі звичайною плоскою ручкою.

До речі, якщо вас цікавлять крафтовые пакеты без ручек, то переходьте за посиланням вже зараз.

Пакети оптимально підходять для якісного пакування хліба та продуктів – чаю, кави, сипучої продукції, різних товарів категорії широкого споживання, йдеться про парфумерію, шкіргалантерею, предмети гардеробу, книги. Можна замовити пакети із нанесенням власного логотипу на упаковку. Виконується це двома матодами – шовкографія чи флексодрук.

Переваги крафт-пакетів

Серед основних переваг, якими наділені сучасні крафт-пакети, можна виділити:

  • екологічність – виробництво та подальша утилізація пакетів не завдають жодної шкоди навколишньому середовищу;
  • вентиляція – повітропроникність даної упаковки дозволяє використовувати їх для продуктів;
  • оптимальна універсальність – пакети чудово підходять для пакування круп, деревного вугілля, овочів, різних сувенірів, подарунків;
  • простота оформлення та декорування – обгортка має ідеальні друковані характеристики, можна носити будь-який малюнок, написи та емблеми.

Сьогодні подібна стильна упаковка використовується практично у торговельній, комерційній та промисловій області. Крафтові пакети – це модно, дуже надійно, стильно та за вартістю доступно.