Багато людей мріють про власний будинок з каміном. Але на жаль не кожен може собі дозволити придбати будинок, а камін в квартирі, якщо спочатку при будівництві цього не було закладено, встановити не виходить.

Біокамін – варіант для квартири

Вихід із ситуації є – був придуманий і розроблений биокамин. Являє собою пристрій, як опалювальний прилад, який виглядає, як камін, і може стати прикрасою вітальні.

Біокамін можна повісити на стіл, поставити на підлогу або полку, прикрасити стіл або вбудувати в спеціальну нішу.

Настінний камін добре виглядає у вітальні великої площі, він може бути різних розмірів, головне визначитися на якій висоті буде розташований. Деякі каміни можна вбудовувати в нішу.

У невеликій кімнаті краще встановлювати на підлогу каміни, які можуть бути різної форми. Такий камін можна встановлювати в будь-яку кімнату: вітальню, спальню, кухню або навіть у ванну кімнату.

Вбудований камін, який схожий на справжній, можна встановити в спеціально створену нішу, в кухонну тумбу, меблеву стінку або в міжкімнатну перегородку.

Установка каміна

Біокамін – це простий прилад, якому не потрібен димохід, його можна встановити всюди і при цьому не вимагає спеціального догляду. Але так як це все-таки обладнання, потрібне дотримання декількох правил:

Не рекомендується встановлювати його в маленькому приміщення, менше 25 кв. м., щоб не стало занадто душно. В інших приміщеннях повинна бути хороша вентиляція або постійне провітрювання. Обмеження пов’язане з тим, що кисень повинен надходити постійно, а вуглекислий газ не повинен накопичуватися.

У приміщення не повинно бути сиро і занадто високої вологості, тому для сауни або лазні не підходить.

Установка каміна проходить швидко і без спеціальних інструментів. Це можна зробити самостійно, не залучаючи сторонні сили. Камін встановлюється в зібраному вигляді, додатково лише потрібно вставити топку всередині каркаса.

Якщо биокамин встановлюється на підлогу, то відстані від стіни має бути не менше 2 см., Якщо вішається на стіну, то відстані від підлоги повинна бути не менше 30 см. І не більше 1 м.

Останній крок – перевірка, як рівно встановлений камін і в робочому він стані.