Малюки постійно живуть у своєму власному світі, яскравому, життєрадісному і привабливому.

І у своєму розпорядженні вони його зазвичай на підлозі, надаючи собі необмежену свободу дій і фантазії, граючи, а одночасно розвиваючись і вивчаючи цей світ.

Тому основним завданням батьків стає – забезпечити своїм дітям безпеку таких ігор шляхом якісного підлогового покриття в дитячій кімнаті.

Ідеальним з точки зору вирішення такого питання є ковролін дитячий, спеціально розроблене, з урахуванням всіх особливостей, покриття для підлоги в кімнату малюка .

Яскравий, у величезній різноманітності відтінків і оформлень, він надає необмежені можливості для створення неповторного індивідуального інтер’єру, а своєю м’якістю і екологічністю забезпечує повний комфорт малюкам.

Ковролін в дитячій: особливості використання

Дане підлогове покриття міцно завоювало довіру і любов батьків з різних куточків світу.

І це завдяки його чудовим властивостям:

1. Безпека. Ця складова для батьків завжди на першому плані. Адже діти надзвичайно активні, і покриття повинне забезпечити їм повну безпеку під час ігор. І з цією місією він справляється бездоганно. Ворсиста поверхню покриття не дозволяє ковзати по ньому дитячої ніжці, але якщо все ж малюкові довелося впасти, м’який ворс захистить його від травми.

2. Теплоізоляція. Не кожна квартира, на жаль, оснащена теплою підлогою, грати на якому в будь-який час року приємно і тепло. М’який і теплий ковролін захистить малюка від переохолодження навіть в зимовий час, він буде відчувати максимальний комфорт, і будь-яка гра буде йому в радість.

3. Звукоізоляція. Чи звертали ви увагу, скільки шуму і тупоту виробляють невинні дитячі розваги? М’яка звуковбирна поверхню покриття легко позбавить батьків і сусідів від головного болю.

4. Естетичність. Зовнішній вигляд сучасного ковроліну просто чудовий, це безперечно. Такий виріб в будь-якому приміщенні створить неповторний інтер’єр і додасть йому душевності.

5. Довговічність. При правильному виборі якісного виробу і правильним за ним відходом воно порадує вас дуже тривалим терміном служби. Причому цей термін може навіть не поступитися ламінату або пробці.

Як правильно вибрати покриття?

Щоб ковролін радував вас і вашого малюка якомога довше, при виборі потрібно керуватися трьома основними правилами:

1. Довіряйте тільки перевіреним виробникам, щоб гарантувати малюкові повну безпеку, а виробу – довговічність.

2. Санітарні норми в дитячій – понад усе. Дотримуватися їх з виробом, що має довгий ворс, досить складно, оскільки він збирає досить чимало пилу. Тому ворс довжиною до 5 мм – ідеальний варіант.

3. Найкраще вибирати вироби, що мають яскравий малюнок. Такий виріб напевно сподобається дитині, а батькам спростить життя за рахунок простоти в догляді, оскільки на яскравій поверхні менше видно різні плями.

Стильне, красиве і дуже практичне дитяче покриття гарантовано прикрасить дитячу кімнату і напевно порадує і малюка, і батьків.