Мода – дівчина примхлива. І вона не визнає ні правил, ні їх послідовності, ні, тим більше, їх закономірності. Тому, крутить нами і нашими смаками, як їй заманеться.

Ось і антикваріат в сучасному інтер’єрі – це теж її підступи. А ще вона, на мій погляд, не дуже дружить з поняттям логіки. Оскільки поняття «антикваріат» і «сучасний дизайн» в’яжуться одне з іншим приблизно, як небо і земля. Однак, віяння моди, які і заносять в наші будинки елементи антикваріату, живі і цілком собі реалізуються. Сучасні технології в класиці з антикварними елементами потрібно вписувати акуратно, краще звернутися за порадою до дизайнера.

Подивимося на питання на прикладі кондиціонера – тут все просто. Кондиціонер-картина прекрасно не тільки впишеться, а й підтримає самий старовинний інтер’єр. Саме час подумати про комфорт в спекотне літо, весна увірвалася рано, можливо і літо не стане чекати календарних термінів, краще подбати про це заздалегідь. Розглянемо антикваріат в сучасному дизайні.

Як відомо, на смак і колір зразка і немає. Ось і приходять бабусині комоди в наші будинки, гордо нехтуючи собою стрункі зразки хайтека. Демонструючи наочно, що таки реально можна поєднати ну зовсім вже несумісне. Правда, для такого зухвалого поєднана, і ідея, що породила його, повинна бути, щонайменше, дивною.

Давайте розглянемо саме поняття антикваріату. Це або пам’ять, яку цінність. Бувають ще моменти чистого експериментування, але це значно рідше. Отже, якщо мова йде виключно про цінності предмета, то тут ми вже топтали стежку до колекціонерів, які прекрасно розбираються в вищезазначеному предмет.

Тут мова йде вже про значні суми, якщо предмет дійсно раритетний і вишуканий. Або про менш значних, якщо предмету менше ста років.