Дерево-алюмінієві вікна – це рішення для тих людей, кому недостатньо просто «хороших» вікон. Дійсно міцна і розумно продумана конструкція буде радувати власника довгі роки.

У чому ж переваги такого виробу?

Конструкція

Вікна з дерева виглядають благородно і дорого, але це – самий нестійкий матеріал, який схильний до впливу вологи, потраплянню води, легко починає пропускати протяги.

Вони мають точно таку ж конструкцію, як і дерев’яні аналоги, проте додатково посилені алюмінієм з зовнішнього боку. Метал не впритул стикається з деревом, дозволяє повітрю циркулювати. Зсередини рама дерев’яна, як правило, з благородних сортів дерева – дуба, ясена, модрини. Для виготовлення беруть тільки найкращі зразки.

Це запобігає розвитку грибка і цвілі, береже дерев’яні рами від впливу сонця. Метал не суцільний, а має особливу систему влагоотвода, тому вода не накопичується всередині вікна, що додатково захищає від появи цвілі.

Монтаж вікна не відрізняється особливою складністю. Після установки дерев’яної рами, з зовнішнього боку метал закріплюють особливими кліпсами. Спеціально для збереження теплоізоляційних властивостей, між алюмінієм і деревом заливають поліамід.

Плюси використання

Поєднує в собі переваги дерева і металопластикових вікон. На відміну від дерев’яних вікон, не вимагає особливого догляду, не страждає від впливу вологи, вогкості. Через металевого зовнішнього каркаса, не вигоряє на сонці. Не має щілин і відкритих стиків, тому не пропускає протягів. Широка палітра кольорів дозволить легко підібрати потрібний відтінок.

Завдяки своєму двуслойной будовою, зберігає прошарок повітря між вулицею і квартирою. Тому в будинку буде тепло навіть в самі непогожі дні. Влітку в кімнаті стає відчутно прохолодніше з тієї ж причини. Залитий між деревом і металом поліамід «гасить» звуки. Навіть сама гучна автомагістраль під вікнами не зіпсує тихий сімейний вечір.

Звичайно, деревоалюмінієві вікна – не найдешевше задоволення. Але подібна конструкція розрахована на довгі роки, і, на відміну від звичайних дерев’яних вікон, не зажадає особливого догляду. Це оптимальне поєднання ціни та якості, яке є на ринку.