У вас є власний будинок і там все ідеально, крім підлоги? Часта проблема, яка пов’язана з тим, що більшість будівельників минулого робили стяжки незрозуміло як.

Багато людей, коли роблять капітальний ремонт, можуть помітити, що стяжка зроблена незрозуміло з чого. Це поширена проблема, яка полягає в криворукості і ліні будівельників. Якщо ви її почнете розбивати, то ви можете помітити, що стяжка має незрозумілі домішки. Вся справа в тому, що вона проводитися з цементу і піску. І все робиться в особливих пропорціях, які повинні дотримуватися. Але ось що стосується тих будівельників, які їх робили, то вони взагалі не дотримувалися ніяких стандартів.

Виходила субстанція, яка складалася на вісімдесят відсотків з піску і тільки на двадцяти з цементу. І це досить зручно, так як вона швидше застигає. Але в іншому ж, така стяжка в кілька разів сильніше тріскається і ламається. Це досить незручно, тому що в більшості випадків, такі стяжки живуть не більше декількох років. А ось якщо ви її демонтіруете, то ви можете помітити багато цікавих речей. Різний будівельне сміття, недопалки, оскільки від пляшок і різні ганчірки.

Загалом то, стяжку потрібно міняти і значно робити це у професіоналів. Але проблема в тому, що бетонну стяжку зробити самостійно зробити практично неможливо. Особливо, якщо у вас немає досвіду. А рівно її зробити тим більше неможливо. Так само варто відзначити той факт, що навіть майстри її зробити рівно зробити не зможуть. Але в цьому вам допоможе шліфування бетонної підлоги, яке зробить стяжку ідеально рівною. А тепер давайте подивимося, що в можете зробити, щоб отримати рівну підлогу.

Стяжка

Можете забути про саморастекайку і так далі. Вона ще більш недовговічна, в порівнянні з іншими матеріалами. Бетонна стяжка є найкращою для такого ось справи. Так само варто відзначити той факт, що більшість різних інших матеріалів дуже дорогі, а їх якості ненабагато краще бетону. Наймайте професіоналів і розбивайте стару стяжку. Вам зроблять нову і рівну. Вона буде мати певні недоліки, але вам допоможе їх вирішити.

Шліфування

Для того, щоб домогтися високої якості, потрібно відшліфувати вже готову стяжку. І шліфування бетонної підлоги дозволяє вам отримати дійсно підлогу високої якості. Більш того, це досить сильно полегшує вам життя. Вам не потрібно буде миритися з якимись нерівностями і недоліками.