Італійці звели приготування їжі в ранг мистецтва. З цієї причини, кухня і їдальня є не тільки місцем, де готується і споживається їжа, це кімната, де проходять свята та відпочинок з друзями.

Головною відмінністю італійського стилю є витонченість у всьому і бездоганна кольорова палітра інтер’єру.

Італійська кухня: дерево плюс дерево

Практично весь гарнітур і стіни у італійців прийнято обробляти міцними породами дерева. Пол покривають паркетом. Варто відзначити, що навіть ті меблі, яка розрахована на широкий ринок, зроблена вельми якісно і витончено.

Дизайнери підкреслюють, що для додання кухні італійського стилю зовсім необов’язково міняти підлоги і кухонний гарнітур. Є кілька прийомів, які дозволять здійснити задумане з мінімальними витратами. Нижче перераховані прийоми, що дозволяють вдихнути в кухонний інтер’єр дух Італії:

  • використання текстилю на вікнах з характерним принтом;
  • застосування декількох текстур (тканин);
  • збереження сполучуваності;
  • подушки для стільців і табуреток.

Як правило, в Італійському стилі використовується повністю дерев’яні меблі, на якій сидіти на протязі всього вечора буде не дуже комфортно.

М’які подушки вирішать проблему раз і назавжди. Зробіть в них пуховик на замку. Таким чином, Ви зможете замінити наповнювач в будь-який час за секунди.

Розсіяне світло: кількість світильників необмежена

Пам’ятайте про те, що в італійських інтер’єрах завжди панує освітлення. З цієї причини приділіть особливу увагу освітлювальної техніки. Вона повинна надавати розсіяне світло, який буде мінімально відрізнятися від природного.

Крім того, стеля можна декорувати фальш-балками. Вони виконуються з синтетичних матеріалів (полістирол і т. д.). Перевага їх використання полягає в простоті монтажу.

Незважаючи на величезні габарити вони дуже легкі. Проте поверхня спеціально робиться під натуральне дерево і після якісного фарбування, вельми складно відрізнити їх від справжніх дерев’яних стельових балок.

Використання декоративної цегляної кладки (без штукатурки) так само підкреслить італійські мотиви в інтер’єрі кухні.