Дизайн ресторанного інтер’єру – це важлива частина підготовки бізнесу, від якої залежить дуже багато. Гості закладів шукають не лише смачної їжі, але й прекрасної атмосфери. Саме оформлення приміщення дає їм можливість провести вечерю в затишку.

Лофт – один із найбільш популярних стилів в дизайні ресторанного простору. Він практичний, зручний, але головне – неймовірно атмосферний. Прекрасно підходить для закладів різного рівня та напрямку. Яскраві приклади його втілення може запропонувати студія дизайну https://partner-design.com.ua/ua/. Які ж риси має лофт у ресторанному інтер’єрі? І в чому його унікальність?

дизайн ресторану

Головні риси лофту в дизайні ресторанів

Лофт – дуже урбаністичний, але водночас затишний та домашній стиль. В ресторанних приміщеннях він втілюється у такому вигляді:

  • Велика кількість промислових деталей. Відкрита цегляна кладка, бетонні стіни чи підлога, відкриті труби та вентиляція – усе це стає частиною декору. Важливо правильно обробити стіни та підлогу, щоб вони не стали джерелом бруду. Також варто звернути увагу на безпеку відкритих труб та вентиляційних конструкцій.
  • Головні матеріали – бетон, цегла, натуральне дерево, метали та кераміка. Лофтовий стиль відкриває перед дизайнером безліч можливостей. Усі перелічені матеріали зручно використовувати і в обробці приміщень, і в декорі.
  • Урбаністичний декор. Замість горщиків для рослин використовуються бетонні куби, в якості столів – старі металеві сейфи чи верстати. Прикрашати такі ресторани можуть дуже різні урбаністичні деталі. Вони додають особливої атмосфери та роблять дизайн унікальним та таким, що запам’ятовується. Головне, щоб всі деталі відповідали санітарним нормам.
  • Мистецтво як вияв позиції. Лофтові приміщення часто прикрашають цікавими скульптурами, картинами постерами.
  • Оригінальне освітлення. Світильники та люстри в стилі лофт захопили увесь світ. Лампи з винних пляшок, металеві люстри з оригінальними лампочками, системи-павуки з відкритими патронами – усе це чудово підходить для ресторанів.

дизайн ресторану

Також варто звернути увагу на старі та антикварні речі. У такі інтер’єри часто вписуються старовинні швейні машинки, серванти, полиці. Навіть нові меблі з дерева можна штучно зістарити.

дизайн ресторану

Ще одна важлива риса лофту – це його кольорова гама. Вона м’яка, тепла та приємна. Це різні відтінки коричневого, сірого, темні тони жовтого, синього, тощо. Доповнює усю красу використання елементів з еко-стилю. Живі рослини та дерева можуть стати головною прикрасою ресторану.