Завдяки існуванню безлічі сучасних стилів оформлення інтер’єру приміщень, кожен зможе знайти для себе найбільш підходящий варіант, що максимально задовольняє індивідуальні побажання, щоб створити максимально комфортну атмосферу. Досить часто вітальню облаштовують в стилі модерн і бароко – відмінних моментів набагато більше, але є і деякі схожості.

Особливості дизайну вітальні в стилі модерн

Даний стиль універсальний, практичний, функціональний, доступний для різних класів населення, за основу береться певна композиція, доповнена різноманітними елементами, аксесуарами, деталі можна постійно оновлювати, вносити щось нове в дизайн, не порушуючи цілісність образу. Щоб створити сучасний дизайн модерн у вітальні, потрібно дотримуватися наступних моментів:

  1. Зонування приміщення за допомогою ширм, фіранок, легких тканин, перегородок з гіпсокартону, освітлювальних приладів, стелажів та інших аналогічних конструкцій.
  2. Меблі повинна бути максимум функціональними, зручними, з мінімальними декоративними елементами, тобто краще вибирати прості за конструкцією вироби, до того ж, вони прослужать довгі роки експлуатації. Є багато варіантів дорогою елітних меблів, призначеної для стилю модерн.
  3. Подіуми, багаторівневі стелі, сучасні оздоблювальні матеріали, оббивки, плазмові телевізори в вітальні, тільки підкреслять цей стиль.
  4. Освітлення обов’язково повинно бути яскравим, можна використовувати кілька джерел світла.
  5. Що стосується колірного рішення, то варто зупинитися на нейтральній колірній гамі, світлих тонах.

Тобто, дизайн вітальні в стилі модерн повинен відображати одночасно простоту і розкіш, повинні бути присутніми тільки необхідні елементи декору.

Вітальня в стилі бароко

Якщо попередній варіант був доступний багатьом, то для оформлення вітальні в стилі бароко, потрібно витратити чимало фінансових коштів, адже він відображає розкіш, вишуканість. Зауважте, дане стильове рішення ідеально підходить для просторих кімнат.

Для облаштування дизайну приміщення вибирають натуральні, дорогі матеріали, бажано щоб були елементи з золота, мармуру. Не рекомендується застосовувати конструкції з прямими кутами, допустимі лінії, візерунки. Старовинні антикваріат, вироби ручної роботи, колони, картини підкреслюють красу і багатство бароко. Зверніть увагу на той факт, що дивани, крісла у вітальні повинні мати дорогу оббивку і довгі спинки.