Дизайн інтер’єру в мінімалістичному стилі – це динаміка і лінії, мінімалістична пластика і досконалість форм. В інтер’єрі переважають спокійні тони, акценти ж здійснюються на масивних дизайнерських деталях – все це дизайнер може втілити в інтер’єрі за допомогою нескладних прийомів і спокійного освітлення.

Широке застосування в системах освітлення отримали світильники. На сьогоднішній день ринок пропонує широкий асортимент точкових світильників, які незамінні при влаштуванні натяжних стель. Крім того вся продукція відрізняється високою надійністю, доступною ціною, безпекою та довговічністю, проходить ретельний технічний контроль і відповідає всім стандартам якості.

В інтер’єрі використовується специфічний дизайнерський прийом об’єднання кухні з вітальні – це і функціонально, і просторо. У цьому дизайні інтер’єру перегукуються північні мотиви і натуральні матеріали, підкреслюється простота і прямолінійність форм.

Дзеркальна стеля візуально додає просторості інтер’єру. Декоративна стінка, за задумом дизайнера, розділяє житлову площу інтер’єру на зони. Кухонні меблі прості і зручні, вдало контрастують з білими тонами в інтер’єрі. Люстри-бра на декоративної стінки, широко використані в дизайні інтер’єру, створюють атмосферу розслабленості і заспокоєння.

Наливні підлоги в дизайні інтер’єру вдало контрастує зі стінами і натяжними стелями. Вишукане дизайнерське рішення: мінімалістичний коридор з динамічними лініями. Підвісна стеля і довгі фіранки, спеціально використані в дизайні інтер’єру, на вікнах надають простору об’єму та висоти.

Дизайн інтер’єру спальні повинен бути виконаний в пастельних тонах. Дизайн інтер’єру ванної виконаний з дотриманням всіх заданих тенденцій – простоти, шику, оригінальності форм, дизайнерського інноваторства. За задумом дизайнера інтер’єру, тераса на даху квартири – місце відпочинку, роздумів і спостережень за зірками. Прекрасний вид на місто підкреслює самоту, вишуканість дизайну інтер’єру тераси.