Мінімалізм на сьогоднішній день вже дуже популярний, і це не просто так.

Він ніби зачаровує своєю свободою в просторі і функціональністю. Також ця тематика зобов’язує дотримуватися почуття стилю і заходи, і не допускає помилок або суєти. Цей стиль буде виглядати більш лаконічно і природно, в приміщеннях з високими стелями і великою площею.

Якщо ви створюєте даний стиль в своєму будинку, то спочатку варто ознайомитися з усіма дрібницями цього напрямку, що б в кінцевому підсумку вийшла вишукане твір. Почнемо зі стін, в дусі мінімалізму вони мають найчастіше однотонне рішення, або 2-3 відтінки близьких за колірною гамою, для одного приміщення. Є й альтернатива, ви можете використовувати кілька контрастних кольорів. Для обробки використовують шпалери під фарбу, або шпалери з монотонною поверхнею, також допустима фактурна штукатурка. Якщо ви хочете зробити приміщення оригінальним, можете додати вставки у вигляді панелей, з дерева, сталі або штучного каменю.

Важливим аспектом є і освітлення кімнати, даний напрямок має на увазі присутність великих вікон, для того що б в кімнаті постійно був доступ для денного світла. Намагайтеся, що б, не було видно світильників або вони повинні мати класичну форму. Дизайнери мінімалісти, радять розділяти освітлення на зони що б, не створювалося відчуття, що світло струмує з усіх стін і стелі, а кругом багато зайвого повітря.

Меблі в цьому стилі завжди стримана, низька і м’яка, вона повинна як би зливатися з усією кімнатою. Цей стиль відрізняється від інших, наявністю великої кількості плоских фасадів. У недорогих меблів, для їх обробки використовують пластик, яким намагаються копіювати натуральне дерево. А в меблів дорожчий за ціною, використовують вже натуральне дерево, або з покриттям його глянцевим лаком.

Виходячи з цього, можна сказати, що підхід мінімалізму полягає в тому, що б всі предмети мали лаконічні форми, і до того ж їх було небагато. Він містить стриману палітру кольорів, що створює відчуття легкості і візуально збільшує простір кімнати.