Необхідність розміщення шафи в передпокої безперечна. У ній накопичується велика кількість предметів одягу, взуття та інших речей. Зазвичай квартири не відрізняються великою площею в районі передпокою, тому шафа-купе може бути хорошим варіантом для вирішення таких завдань.

Переваги шафи-купе

Купуючи такі меблі в передпокій вирішуються відразу кілька завдань. Компактне розміщення безлічі речей, перетворення інтер’єру передпокою, зручне використання. Така шафа успішно може замінити гардеробні на замовлення, розмістивши велику кількість одягу і взуття.

Шафи-купе мають наступні переваги:

  • універсальність використання, навіть в самому вузькому коридорі можна розмістити шафу, глибиною 45 сантиметрів;
  • навіть невеликий за глибиною шафа можна розмістити вздовж стіни, що дасть можливість максимально наповнити його всіма необхідними речами;
  • зручність і функціональність;
  • двері не займають багато місця в передпокої;
  • різноманітність форм дозволяє розмістити його в будь-якому за стилем інтер’єрі.

Види шаф типу купе

Такі шафи бувають двох типів. У першому варіанті його можна купити в готовому вигляді в меблевому магазині. Але підібрати потрібний, під наявні габарити прихожей досить складно. У другому випадку така шафа виготовляється за наявними в передпокої параметрам. В цьому випадку врахуються всі виступи і площа передпокою. Тому він буде розміщений максимально ефективно.

Шафи такого типу бувають наступних варіантів:

  • Корпусні шафи, їх можна розбирати і переставляти. Вони можуть мати різні модифікації і не залежать від стін приміщення.
  • Вбудована шафа. Такий варіант максимально економить простір.
  • Кутова шафа. Такий варіант застосовується в разі дефіциту площі. Незважаючи на компактний розмір. У ньому можна зберігати багато речей.

Вибираючи шафу в передпокій, необхідно враховувати матеріал з якого він виготовлений. Для використання в передпокої краще віддавати переваги вологостійким матеріалами. При контакті зі стіною звичайна ДСП може швидко разбухнуть. При виборі форми шафи потрібно враховувати яка стеля буде використовуватися. У випадку з натяжною стелею необхідно залишити відступ над ним.