До оформлення вітальні слід пред’являти особливий підхід. Адже саме у вітальні ми приймаємо гостей, проводимо багато часу. Тому важливо створити максимально зручні, практичні умови, а також теплу, приємну атмосферу.

Усьому цьому можна досягти завдяки правильно вибраному стилю. У створенні дизайн-інтер’єру вітальні багато хто віддає перевагу стилю шале. Цей стильовий напрямок з’явилося століття тому на французьких і швейцарських Альпах. Стиль має на увазі цінний, насичений затишок із поєднанням романтики та простоти. Для грамотного оформлення інтер’єру слід купити меблі на замовлення. Меблі на замовлення ідеально впишеться у загальну обстановку приміщення, дозволяючи підкреслити індивідуальність та тонкість смаку господарів.

Особливості оформлення стилю

Сучасні вітальні в стилі шале поєднують у собі такі самобутні риси, як:

  • застосування натуральних матеріалів;
  • простота декору;
  • наявність каміна;
  • великорозмірні меблі та інше.

Для створення шале слід застосовувати тільки природні, благородні оздоблювальні матеріали. Меблі також повинні бути виконані з натуральних матеріалів, в основному з добротної деревини. Предмети меблів та окремі декоративні елементи впадають у вічі великими розмірами. Декоративні елементи відрізняються простотою, добротністю та ґрунтовністю.

Колірна гама

В основному, для обробки застосовують деревину та камін. Для отримання повноцінного шале важливо замислюватися про наявність каміна. Важливо звертати увагу на вибір кольорів. Шале любить застосування теплих, але спокійних відтінків. Відтінки дерева та каменю стануть ідеальним вибором. Усі вибрані кольори повинні асоціюватися з природою та природністю.

Традиційно вітальня в шале оформляється із застосуванням відтінків коричневого, бежевого та слонової кістки. Для того, щоб вітальня не виглядала нудною, можна додати насичені відтінки синього, смарагдового та червоного. Важливо враховувати кожну деталь та особливу увагу приділяти вибору фактур та кольорів. Затишний масивний дизайн вітальні дозволить відчути високий рівень комфорту та теплоти. Предмети меблів необхідно вибрати з урахуванням їхньої функціональності та практичності.

Якщо ви не зможете самостійно створити стиль шале, слід звернутися за допомогою досвідчених дизайнерів. Вони допоможуть створити справжнє шале і повністю утихомиритися з природністю, з природою.