Гуртки – один з найпопулярніших сувенірів та подарунків близьким та рідним, друзям та колегам, дітям та батькам. Презент буде подвійно пам’ятнішим і значущим, якщо на ньому буде оригінальний малюнок або напис, логотип, фото близьких або особисте фото.

Гуртками користуються постійно, і пам’ятний знак на гуртку завжди буде поруч з тим, кого вітали. Головне, щоб друк на кухлі був яскравим, надійно тримався, і довго зберігався. Замовити можна на сайті https://futbolok.net.ua/pechat-foto-na-kruzhkakh/.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ДРУК

З моменту оформлення замовлення час готовності може бути від 15 хвилин.

Все залежить від складності малюнка, який замовив клієнт, якщо він не вибрав варіант готових рішень або не приніс свій.

Сам друк зображення на кухлі виконується методом сублімації. Універсальне сучасне обладнання дозволяє наносити зображення на будь-яку кількість виробів від одного екземпляра.

Макет фото, логотипу або малюнку (напису) завантажується в пам’ять принтера.

Потім друкується на силіконізованому папері, а з нього переноситься спеціальним термічним пресом округлої форми на кухоль.

Термічний перенесення виконується з використанням сублімаційних чорнил, стійких до витирання, вологи і температур, і безпечних для здоров’я, що не викликають алергії. Сушіння відбувається відразу ж інфрачервоним способом.

Чому варто замовити гуртки з печаткою

Гуртки з логотипом – це чудовий спосіб рекламувати та просувати свій бізнес. З їхньою допомогою можна виділити власний бренд чи компанію серед конкурентів, підвищити впізнаваність бренду, привернути увагу до власної компанії та продукту. Крім цього:

  1. гуртки можуть містити будь-який текст та принти (логотипи, малюнки, фото, написи) у різному виконанні;
  2. можна замовити гуртки, які будуть містити інформацію про ваш товар або пропозицію про співпрацю, а також гарні малюнки чи фотографії;
  3. це чудовий матеріал для реклами, так як гуртки з логотипом можна роздавати на заходах, презентаціях, виставках і т.д., дарувати на свята та дні народження, при цьому клієнти неодмінно запам’ятають вашу унікальну пропозицію на все життя.
  4. друкувати на гуртках набагато дешевше, ніж на іншій сувенірній продукції, це обумовлено тим, що при нанесенні зображення виходить таким, яким його задумав дизайнер і не доведеться витрачатися на додаткові матеріали для нанесення.

Технологія друку дозволяє використовувати кружки в різних температурних режимах. На велику увагу заслуговує професійна робота майстрів, які займаються створенням ескізів. Принти виходять максимально точними та барвистими.