Кухня – це місце, в якому повинен панувати порядок. Якщо ви цінуєте вільний простір, і не любите використання зайвих речей, то стиль мінімалізм стане для вас відмінним рішенням.

Завдяки мінімальному використанню простору, будь-яка кухня, навіть з маленькою площею, буде здаватися просторішою.

Відмінні риси стилю:

  • Прості форми. Для створення кухні в стилі мінімалізм необхідно використовувати меблі та інші деталі інтер’єру тільки простих геометричних форм з рівними лініями. Цей стиль не передбачає використання виробів незвичайних форм.
  • Мінімум предметів. Мінімалізм передбачає використання мінімальної кількості предметів, тільки найнеобхідніших.
  • Освітлення. Кухня в даному стилі повинна бути світлою, рекомендується використовувати кілька джерел освітлення.
  • Лаконічні кольору. Колірна гамма цього стилю не передбачає використання яскравих відтінків. Бажано використовувати один колір, наприклад, білий або сірий, і доповнити його вкрапленнями іншого класичного кольору.
  • Мінімум декорацій. Стиль мінімалізм не дозволяє використання різних прикрас інтер’єру у великій кількості, а їх повна відсутність допустимо.

Особливості вибору меблів

Стиль мінімалізм припускає використання мінімальної кількості меблів, і кухонний гарнітур до неї ставиться. Варто вибирати однотонний гарнітур без зайвих деталей. Він повинен трохи відрізнятися від загальної колірної гами, щоб виділятися на тлі. Матеріал виготовлення значення не має.

Для стилю мінімалізм на кухні не допустимо використання відкритих полиць. Також мають бути відсутні побутова техніка і інше кухонне начиння, на відкритих поверхнях. Побутову техніку бажано використовувати вбудовану. Не можна використовувати меблі з рельєфними поверхнями або предмети меблів з округлими формами.

При виборі столу варто дотримуватися тих же правил. Він повинен бути пастельного або чорного кольору, з гладкою поверхнею. Розмір столу значення не має, стільці повинні мати прямі лінії і підходити за кольором до загального інтер’єру.

Стиль мінімалізм підійде людям, які люблять чистоту і порядок і зберігають тільки потрібні речі. Мінімалізм – це не просто модна тенденція, це особлива філософія. Тому цей стиль підійде не для всіх, і декому може здатися незатишним. Якщо ви любите прості форми, кольору, просторість і багато світла, то кухня в стилі мінімалізм буде ідеальним рішенням.