Штучна трава – красиве і довговічне покриття, яке використовують в різних сферах.

Але для того, щоб зробити правильний вибір, необхідно розібратися в технічних характеристиках штучної трави. Тому, сміливо вибирайте і замовляйте штучну траву для ландшафтного дизайну або домашнього інтер’єру за найдоступнішою ціною.

Штучний газон – це рулонний матеріал. Пружна і щільна підкладка прошивається пучками ворсу, виконаними з синтетичних волокон методом тафтінга. Для закріплення матеріалу використовується латексний компаунд. Він збільшує зносостійкість покриття і допомагає зберегти насиченість кольору.

На що звертаємо увагу при виборі покриття? За формою ворсу, штучну траву прийнято розділяти на дві великі групи. Перша – газон з фібрильованої ворсом. Синтетичні волокна являють собою досить широкі смуги з надрізами. Це робиться для того, щоб покриття мало м’який і приємний верх і щільне, жорстке підставу. У поєднанні з засипними матеріалами, такий газон виходить дуже довговічним, і може довгий час витримувати самі інтенсивні навантаження.

Втора група – штучна трава з монофіламентним ворсом. Такі волокна цільні, але рельєфні, виготовлені за допомогою екструдування. При покупці матеріалу можна і потрібно цікавитися такими технічними характеристиками, як вага і довжина волокна, кількістю пучків і стібків на певній площі матеріалу, ступенем стійкості до впливу УФ, класом тафтінга, водопроникність матеріалу.

Кожен з цих параметрів допоможе вам правильно використовувати матеріал. Наприклад, для місць з високою прохідністю – садових доріжок, літніх терас кафе і т. д., краще використовувати штучну траву з коротким ворсом і високою щільністю розміщення пучків. Засипний тип матеріалу з розрізним ворсом невеликої довжини і високій частоті розміщення пучків підійде для спортивних майданчиків, місць під парковку і т. д.

Високий клас водопроникності матеріалу дозволить використовувати таку штучну траву в душових і навколо домашніх басейнів, штучних водойм і т. д. Якщо штучна трава використовується в приміщенні – клас стійкості до дії ультрафіолету не так важливий, як насиченість кольору і структура волокон. А ось для вуличної штучної трави густиною матеріалу, светоустойчивость, гидрофобность стануть визначальними параметрами при виборі.