Дверні конструкції, що встановлюються на кордоні «вулиця / будинок» повинні бути надійно захищені від зимового промерзання і літнього перегріву, мати достатню товщину полотна, зазори, в яких можуть розміститися 3 шари ізоляційних матеріалів. У деяких сучасних моделях застосовується ефективний метод захисту від морозів – це вироби з тер. Фактично, така конструкція є двоє дверей в одному корпусі полотна.

Металева входная дверь венге будинку або дачі повинна бути покрита 2 шарами спеціального полімерно-порошкового покриття, що рятує її від негативних погодних впливів і ультрафіолетових променів. Конструкція такої виду, як правило, доповнена ексцентриком, який контролює щільність прилягання полотна до дверної коробки, що позбавить житлове приміщення від можливих протягів і попадання пилу.

Проти шуму і пилу

Металеві двері wid.ua/vhodnie-dveri/catalog/venge, що встановлюються в багатоквартирних будинках повинні володіти високим захистом від стороннього шуму і проникнення неприємних запахів, які бувають в під’їздах. В цьому випадку актуальні варіанти моделей з 2 ізоляційними шарами з изолона, коркового дерева або пінополіуретану.

При виборі звертайте увагу на:

  • Якість матеріалів
  • Надійність конструкції
  • Відгуки користувачів

Замки і фурнітура – важливі елементи захисту від злому

Надійна система замків та посилене сталеве полотно повинні стати непереборною перешкодою для несанкціонованого проникнення в вашу квартиру. Оптимальним буде замкова система, що складається з 2 різнотипних замків, бажано з 4 класом взломостойкості, якими повинні бути обладнані темные входные двери. Дверна коробка і полотно повинні бути покриті спеціальним антивандальним покриттям.

Зовнішня привабливість за гідними цінами

За дизайном і колірного рішення особливих і абсолютно правильних рекомендацій бути не може. Тут справа вашого смаку і індивідуальних переваг. Головне, щоб модель ідеально вписалася в інтер’єр вашого будинку.

У ціновому діапазоні на нашому ринку входная дверь цвета венге вітчизняних виробників успішно конкурує з європейськими та китайськими компаніями. Численні фірми, що займаються реалізацією, пропонують широкий розкид цін, сезонні акції та знижки, приймаються заявки на індивідуальне виготовлення дверей за вашими розмірами і ескізами.