Аналізуючи проекти дерев’яних будинків з оциліндрованих колод, яких є безліч, цілком можна підібрати дизайнерське рішення на свій смак.

Будівельні фірми пропонують різноманітні варіанти – від невеликих дачних будиночків до елітних заміських котеджів і особняків для постійного проживання.

Переваги матеріалу

Залежно від призначення, робляться проекти сучасних дерев’яних будинків і підбирається матеріал для будівництва будинків. Це може бути монолітне оциліндрованої колоди, брус, колода ручної рубки, який, в свою чергу, виготовляють стругані, клеєним, профільованим а також матеріалом ручної рубки. Кожен матеріал має свої переваги, які архітектори використовують при проектуванні будинків. Іноді проектувальники застосовують комплексно кілька видів спеціально підготовленої деревини.

Здача будинку «під ключ» передбачає виконання робіт від проекту до обробки. Будівельні компанії не тільки в багатих лісом регіонах України, а й в степових і лісостепових зонах пропонують зведення особняків з деревини, як за типовими, так і особливим індивідуальними проектами. Будівництво дерев’яного будинку з оциліндрованих колод вигідно відрізняється за термінами від споруди кам’яних. Дерево має і досить багато інших суттєвих переваг перед каменем. Серед яких можна відзначити наступні:

  • менші капітальні вкладення на будівництво та утримання будівлі;
  • природна краса і пишність;
  • екологічність;
  • благотворний психологічний вплив на проживаючих;
  • оздоровлюючий ефект;
  • стійкість до різких коливань температури.

Це лише мала дещиця переваг деревини. А до основних недоліків будівель з дерева раніше відносили їх пожежонебезпека і нестійкість до впливів грибків, цвілі і комах. Однак застосування сучасних технологій з просочення дерев’яних матеріалів зараз надійно забезпечує їх захист від загоряння, а також атмосферних і біологічних атак. Антисептична обробка засобом вогні-біозахисту Біатор ефективно захищає деревину від гнилі, грибків, червиць. Таке поліпшення експлуатаційних якостей дерева, сприяє значному продовженню його довговічності.

У будинку з оциліндрованих колод або профільованого бруса завжди тепло, затишно і панує атмосфера єднання з природою, умиротворення і спокою.