Не дивлячись на той факт, що сучасне суспільство надійно захищене від проникнення в квартиру або будинок, до цього дня грабіжники знаходять спосіб пробратися в приміщення і забрати дорогі для господарів речі. Металеві двері – це надійний захист вашої квартири. Як тільки ви збираєтеся придбати нові двері, варто для початку познайомитися з усіма характеристиками хороших дверей. Це допоможе зробити відмінний вибір і в майбутньому уникнути проблем з крадіжками з вашої квартири.

На сайті http://dveri.com.ua/ представлений великий вибір зламостійких дверей за найдоступнішою ціною. Сотні клієнтів залишилися задоволеними після використання продукції компанії. Такі двері допоможуть вам захистити ваше майно і життя близьких людей.

Якими повинні бути хороші зламостійкі двері?

Основні моменти:

  1. В першу чергу вона точно повинна бути зроблена у відповідності з усіма нормами і стандартами. В іншому випадку вона не зможе виконувати покладені на неї функції.
  2. Біля дверей повинна бути складна структура. Основні елементи її повинні забезпечувати особливу стійкість до пошкоджень.
  3. Будь ласка, прочитайте про міцність самої дверної коробки. Рама також повинна бути сильною і міцною.
  4. Якщо у ваших майбутніх дверей є хороші петлі, то у злодіїв не зможе ніяк їх зрізати, а також іншим чином зламати ваші двері. У зламостійких дверей, як мінімум, три петлі. Крім цього двері від злому захищені штифтами, завдяки яким у грабіжника не вийде витягнути стулку з рами, навіть якщо петлі будуть розрізані.
  5. Для створення двері повинно використовуватися протизламне дверне полотно. Під самим полотном, як правило, ховається спеціальна решітка з металевих стрижнів. Між листами розміщуються ізоляційні матеріали для підтримки теплової та акустичної функції, що дуже важливо.
  6. Запірний механізм. Багато хто думає, що це не важливо, проте це не так. Їх кількість точно впливає на вашу майбутню безпеку, так що подбайте про те, щоб у ваших дверей їх було достатньо.

Дотримуючись цих правил, ви зможете придбати прекрасні двері в вашу квартиру або будинок, яка точно буде виконувати всі поставлені перед нею завдання.