“Які пластикові вікна краще поставити (в квартиру або будинок)?” – Цим питанням задається хоча б раз в житті кожна людина, тому що пластикова система на сьогоднішній день є найбільш затребуваною. Прочитавши нашу статтю, ви зможете зробити правильний вибір!

Підбір вікон для квартири

Щоб вибрати відповідну систему для квартири на сайті треба врахувати кілька нюансів:

  1. профіль. У цьому випадку перевагу віддають профілем максимум з п’ятьма камерами, так як якщо вибрати важку конструкцію, то стулка просяде.
  2. склопакет. У квартиру ідеально впишеться двокамерний склопакет. З огляду на наявність центрального опалення, установка склопакетів з більшою кількістю камер не вважається доцільною.
  3. вентиляційний клапан. Вікна у всіх приміщеннях крім кухні (де є вентиляція) рекомендується оснастити вентклапаном, який дозволить проникати свіжого повітря навіть при закритих стулках.
  4. колір виробу. Щоб не порушувати цілісність фасаду багатоквартирного будинку можна віддати перевагу систему, яка з зовнішньої сторони буде виконана в білому кольорі, а з внутрішньої в будь-якому колорит з палітри RAL.

Кожну кімнату ви зможете оформити, використовуючи різні кольори, враховуючи колірну гамму приміщення. В даний час все більше багатоквартирних будинків обладнуються панорамними вікнами. Витончено буде виглядати графітовий або сірий колор, особливо якщо приміщення оформлене в трендовом стилі хай-тек. Якщо кімната забезпечена невеликими вікнами, то краще віддати перевагу пастельні, спокійні відтінки. Якщо віконні прорізи великі, то при відповідному інтер’єрі добре виглядатимуть і яскраві кольори, головне не встановлювати їх в дитячій – такі відтінки можуть стати причиною підвищеної тривожності і перезбудження у дітей.

Підбір вікон для дому

Вибираючи вікна для приватного будинку, варто врахувати:

  • профіль. Якщо потрібно склити альтанку або неопалювальну веранду використовують тривимірний профіль. Для опалювальних приміщень застосовують пятикамерний.
  • склопакет. Для альтанки і неопалювальній веранди використовують однокамерний склопакет. Для опалювальних приміщень застосовують двокамерний.
  • вентиляційний клапан. Якщо в кімнаті немає додаткової вентиляції вікно в обов’язковому порядку оснащується вентклапаном.
  • форма вікна. Можливо використовувати будь-які форми вікон від круглих і трикутних, до складних геометричних форм. Однак ще до дизайн-проекту заміського будинку краще попередньо порахувати скільки буде коштувати віконна конструкція. Тому що чим складніше геометрія вікна, тим, відповідно, система вийде дорожче.
  • декор вікна. Тут ви можете дозволити собі все те, що неприпустимо в багатоповерховому будинку. Відповідно, рами можуть бути кольоровими з двох сторін.

Більш того, це можуть бути різні кольори. Можливо застосувати (особливо для екстер’єру дерев’яного будинку) рами імітують дерево за кольором і структурі. Добре “лягають” на екстер’єр та інтер’єр заміських будинків шпроси (спеціальні планки, що встановлюються на вікна для декору). Можливо використовувати вітражі, які зараз так популярні. І ще важливий момент – колір рам повинен гармоніювати з кольором ущільнювача.