Особливості та переваги підлогового покриття для балету

Балетний або сценічний лінолеум застосовується для організації підлогового покриття в танцювальних студіях, на професійних сценах і в місцях, де планується проведення репетицій і тренувань танцюристів.

Традиційні моделі, які використовуються в квартирах, для цих цілей не підійдуть, так як їх склад і поверхня не відповідають потрібним параметрам. Щоб сценический линолеум купить – переходьте за посиланням.

Лінолеум для сцени володіє однією важливою перевагою – зручність монтажу і демонтажу. Щоб постелити лист матеріалу, не потрібно багато часу і сил. Потрібно тільки підготувати поверхню, очистити її, розташувати лінолеум і закріпити його за допомогою спеціальної липкої стрічки. Такий підхід робить укладку або прибирання швидкої і легкої.

Сьогодні в будівельних магазинах можна замовити різні типи балетних линолеумов. Але практично кожен з них має особливий армирующий скловолоконний шар. Цей компонент робить листи більш міцними, надійними, зносостійкими, а також забезпечує збереження первинних розмірів. Якісні, сертифіковані балетні моделі не будуть давати усадку на відміну від побутових і комерційних аналогів.

На виробництві цього типу підлогового покриття використовують спеціальні технології. Особлива структура матеріалу робить процес танців максимально безпечним і комфортним. Залежно від передбачуваних умов використання, важливо вибрати правильний тип сценічного лінолеуму.

Далі розглядається кожен вид підлогового покриття для сцени або балетного залу. Точний вибір моделі полегшить і оптимізує танцювальну діяльність.

Типи лінолеуму для балету

Виділяють кілька основних типів сценічного лінолеуму. Розглянемо кожен з них детальніше.

Комфортабельний.

Покриття розроблено для використання в залах з хореографії, аматорським танців, аеробіки, фітнесу та іншим спортивно-танцювальним напрямкам. Комфортабельний лінолеум може застосовуватися в якості професійної облицювання підлоги, так як в його структурі є спеціальні конструкції, що пом’якшують удари. Часто його використовують в процесі навчання, наприклад, в танцювальних студіях для дітей або в вищих навчальних закладах.

Особливості комфортабельних моделей:

  • Спеціальна підкладка. У структурі листа є амортизуючий шар на спіненої основі. Він пом’якшує удари при падінні і дозволяє уникнути серйозних травм і пошкоджень. Підкладка робить покриття більш товстим, проте це невелика плата за можливість комфортно, безпечно займатися танцювальним мистецтвом.
  • Протиковзкі властивості. Вони запобігають ковзанню, виключають можливі опіки від тертя. Ця особливість важлива для тих, хто тільки починає займатися балетом або танцями.
  • Підтримуючий шар. Разом з амортизацією в комфортабельному лінолеумі реалізована міцна, жорстка прошарок. Покриття залишається стабільним навіть при виконанні складних танцювальних фігур, забезпечуючи безпеку танцюристу або спортсмену.

М’який.

М’якому лінолеуму характерні наступні властивості:

  • потовщена структура;
  • рівна, матова поверхня.

Такий зовнішній вигляд ідеальний для студійного або концертного освітлення. Професійно налаштовані софіти створять казкову, незвичайну атмосферу на сцені.