Костюм для занять спортом для дитини – з якої тканини підібрати

Купуючи костюм для занять спортом для занять фізкультурою в загальноосвітній або спортивній школі, батьки, напевно, неминуче будуть стояти перед вибором: яку спортивну форму зручніше купити, де придбати, який матеріал краще?

Як вибрати спортивний костюм для дитини

Насправді, надзвичайно важливо правильно вибрати одяг для дитини, також і спортивний. Адже, якщо придбати такий костюм для занять спортом, який стане під час спортивних занять залишати відчуття незручності, викликати дискомфорт у дитини, погано провітрюватися, все це буде відволікати дитину від спортивних занять, тренувань, що, як правило, не дозволено.

Тканина для костюма для спортивних занять

Перше, що потрібно не забувати при підборі костюма для спортивних занять, як і будь-який інший дитячий одяг – безпека. Матеріал для пошиття костюма для спортивних занять повинен бути гіпоалергенним.

З цієї причини, купуючи подібного роду річ на сайті kidopt.com.ua/catalog/detskaya-odezhda/sportivnie-kostumi/, обов’язково необхідно звертати власну увагу на склад матеріалу. Все, зрозуміло, знають, що самим гідним варіантом для одягу для дітей вважається бавовна.

Тільки не у випадку з одягом для занять спортом: бавовняний костюм для занять спортом відмінно буде вбирати вологу, таким чином не даючи можливість в подальшому нормальної циркулювати повітрю і порушуючи процеси теплопередачі, що регулярно відбувається при фіз. навантаженнях. А це, зі свого боку, обернеться тим, що дитина в такій справжньою одязі для занять спортом під час зими буде мерзнути, а в літній період дуже потіти.

Плюс до цього, мокрий одяг липне до тіла, викликаючи тим у дитини відчуття незручності.

В наш час є маса інших рішень виробників дитячого одягу для занять спортом.
Одним з подібних інших рішень вважається костюм, пошитий тільки зі штучної тканини. Сьогодні технології цілком дають можливість створювати матеріали прекрасної якості, які будуть відповідати будь-яким вимогам, також і для дитячого одягу для занять спортом.

Костюм зі штучного матеріалу прекрасно поглинає вологу, при цьому не намокая. Мають чудові властивості, що дозволяють пропускати повітря, сприяючи процесам теплопередачі.

Завдяки власному еластичному штучного складу, костюм не буде розтягуватися і змінювати форму. Завдяки останнім науковим розробкам багато матеріалів на основі синтетики мають такого роду властивістю, як антибактеріальний захист, а іноді навіть «антимоскітними» якостями.

Зараз найкращим можна вважати варіант костюма для спортивних занять з подібного матеріалу, як лайкра і поліестр.

Якщо ж слово «синтетика» звучить непереконливо для ключового матеріалу для одягу для занять спортом дитини, якщо ж батьки – прихильники справжніх матеріалів, то можна підібрати і бавовна, і шерсть, але з деяким добавкою синтетичних волокон. Від 10 до 15% добавки синтетики до складу матеріалу погано не позначаться на загальному складі тканини.

Додається такий елемент, як лайкра, поліестр, спандекс.

Крім бавовни і шерсті з добавкою синтетики відмінно себе зарекомендували костюми для спортивних занять з трикотажу з добавкою все тієї ж синтетики. Трикотажний матеріал сам по собі м’який і пластичний, дуже приємний при зіткненні з дитячою шкірою.